زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/9/4 -

صرفه جويي بيش از 5000كيلوواتي برق با تعديل بار روشنايي معابر

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان زنجان از صرفه جويي بيش از 5000كيلوواتي برق در زمستان سال پيش با تعديل روشنايي معابر بين شهري و بزرگراه ها خبر داد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
عليرضا عليزاده افزود: سهميه تعديل بار تعيين شده زمستان 99 براي استان زنجان 4هزارو 814كيلو وات بود كه با اقدامات انجام شده در اين شركت توانستيم بيش از 5000كيلووات از بار شبكه را كاهش دهيم و با توجه به فرارسيدن فصل سرما و محدوديت هاي توليد انرژي در كشور اين محدوديت ها در زمستان امسال نيز اجرا خواهند شد.
عليزاده با اشاره به ورود جبهه هواي سرد و آسيب به شبكه توزيع برق استان گفت: اقدام فراگير با هدف بهينه سازي شبكه توزيع برق و با رويكرد افزايش پايداري سيستم هاي توزيع در همه شهرهاي استان اجرا مي شود.

عليزاده پيرامون احتمال خاموشي و قطع برق مشتركان در زمستان امسال نيز عنوان كرد: بدون شك با افزايش مصرف گاز در كشور در بخش توليد برق دچار مشكل خواهيم شد و به همين سبب بايد محدوديت هايي در فصل زمستان نيز اجرا كنيم تا بتوانيم از خاموشي ها بكاهيم و با توجه به اطلاع رساني ها در خصوص كاهش مصرف مي توان با اقدامات ساده اي كه مشتركين انجام مي دهند فصل زمستان را بدون قطعي برق و خاموشي پشت سر بگذاريم.

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان زنجان محدوديت روشنايي معابر و بزرگراه ها نيز گفت: با تعديل روشنايي معابر و بزرگراه ها در زمستان سال پيش به تعداد 25هزارو 470 دستگاه چراغ روشنايي خاموش شد البته نقاط حادثه خيز شهري و بين شهري كه روشنايي آن ها الزامي بود از اين طرح مستثني بودند و خاموشي تعديل بار در اين نقاط انجام نگرفت.

همچنين براي مصارف برق غيرضروري مانند نماي ساختمان ها نيز اكيپ هاي ويژه اي تشكيل و با شناسايي اين ساختمان ها و تذكرهاي لازم و از هدر رفتن برق براي نماي ساختمان پيشگيري خواهد شد.

وي همكاري شهروندان و مشتركان براي سپري كردن زمستان بدون خاموشي را مهم ترين راه حل كمبود برق در زمستان دانست و گفت: بدون شك هيچ اقدامي به اندازه همكاري و همراهي شهروندان در تعديل بار شبكه تاثيرگذار نخواهد بود و شهروندان با كاهش 10درصدي مصرف برق خود در زمستان مي توانند فصل سرما را بدون خاموشي سپري كنند.

منبع: پایگاه خبری توانیر
نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org