زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1400/6/23 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

مشارکت 12.5 میلیارد تومانی خیران زنجانی در طرح اطعام و احسان حسینی / همدلی همچنان ادامه دارد

از ابتدای ماه محرم مردم خیر ، نیکوکار وولایی پایتخت شور وشعور حسینی بیش از 12 میلیارد و 500 میلیون تومان به صورت نقد، بسته های معیشتی، غذای گرم و قربانی در قالب طرح اطعام و احسان حسینی در برنامه های اجرایی کمیته امداد استان زنجان مشارکت کرده اند .
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از اجرای طرح اطعام و احسان حسینی در این استان، گفت: با مشارکت مناسب مردم خیر ونیکوکار استان وهمراهی مراکز نیکوکاری از ابتدای اجرای این پویش معنوی در استان بیش از 208 هزار و پانصد پرس غذای گرم  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ عزت نفس مددجویان  از طریق آشپزخانه های دایر شده طبخ  و در بین خانواده های نیازمندتوزیع شده است .

وی با اشاره به اینکه طرح احسان  حسینی به منظور جمع آوری وهدایت نذورات مردمی در ماههای محرم وصفر برای تهیه بسته های معیشتی مورد نیاز خانواده های نیازمند، برنامه ریزی واجرا می شود ، گفت : از ابتدای ماه محرم بااجرای این طرح خیر خواهانه وبا بهره گیری از مشارکت ونذورات خیران ونیکوکاران مردم پایتخت شور وشعور حسینی در قالب تهیه وتوزیع 34 هزار و 200 بسته معیشتی به خانواده های عزیز تحت حمایت ،ایتام وسایر اقشار نیازمند استان به جامعه هدف این نهاد خدمت رسانی شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به استقبال مناسب اجرای طرح اطعام حسینی از ابتدای ماه محرم تصریح کرد : با همکاری وهمراهی مراکز نیکوکاری و مشارکت خیران زنجانی برنامه هدف گذاری شده در طرح اطعام واحسان حسینی بیش از 123 درصد محقق شده است .

صفری  با قدردانی از مشارکت مناسب خیران به روشهای مشارکت مردم نوع دوست وخیر استان در این پویش نیز اشاره کرد وگفت : خیران نیک اندیش زنجانی می توانند به روشهای ساده  با شماره گیری کد مهربانی#024*8877* از طریق تلفن همراه یا برقراری تماس با تلفن گویای 33116 به صورت غیر حضوری یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان زنجان نذورات خود را در قالب طرح اطعام و احسان حسینی پرداخت نموده و در قالب این طرح خیر خواهانه  که خیر کثیر است مشارکت نمایند. 
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org