سایت زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/2
خدمات الکترونیک زنجان
خدمات الکترونیک زنجان
2/2
سال «جهش تولید»
سال «جهش تولید»

1399/3/3 - مدیر کل میراث فرهنگی استان زنجان خبر داد

افزایش روستاهای هدف گردشگری استان زنجان به 21 روستا

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: تعداد روستاهای هدف گردشگری استان زنجان به 21 روستا افزایش پیدا خواهد کرد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 امیر ارجمند امروز اظهار کرد: 110 باب اقامتگاه بوم گردی در استان زنجان فعال بود که با صدور مجوز 12 باب دیگر، تعداد اقامتگاه های بوم گردی به 122 باب رسیده است.

وی خاطر نشان ساخت: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده در سال جاری 30 پروانه فعالیت دیگر در حوزه اقامتگاه های بوم گردی در استان زنجان صادر خواهد شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه به موازات افزایش کمی اقامتگاه های بوم گردی، به کیفیت و استانداردسازی هم توجه خواهد شد، اضافه کرد: اکثر این اقامتگاه ها در شهرستان خدابنده قرار دارد.

وی در زمینه روستاهای هدف گردشگری استان زنجان با تاکید بر اینکه در مجموع بالغ بر 18 روستا در این راستا شناسایی شده بود، افزود: بر اساس مطالعات صورت گرفته، بخشی از این روستاها واجد شرایط روستای هدف گردشگری نیستند.

ارجمند با بیان اینکه تعداد دیگری از روستاهای مورد نظر جایگزین برخی از روستاهای فاقد شرایط، خواهند شد، ادامه داد: همچنین بر اساس برنامه ریزی ها مجموع روستاهای هدف گردشگری استان به 21 باب افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه برخی از روستاهای استان زنجان در قالب تورهای ترکیبی گنجانده شده اند، یادآور شد: تورهای داخلی طبیعت گردی برای فصل بهار برنامه ریزی شده بود که فعلا متوقف شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان همچنین توسعه گردشگری را یکی از اهداف مهم این اداره کل عنوان کرد و خاطر نشان شد: در این راستا برنامه های مختلفی مد نظر است.

اخبار زنجان

منبع: عصر زنجان
نظرات شما:
1399/03/04 13:03:38---
نام۲۱ روستا؟

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org