زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/1/19 -

تلویزیون اینترنتی «جوان تی وی» در زنجان آغاز به کار کرد

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: شبکه «جوان تی وی»، تلویزیون اینترنتی ویژه جوانان استان زنجان همزمان با آغاز هفته جوان فعالیت خود را آغاز کرد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علی خلیلی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز به فعالیت تلویزیون اینترنتی «جوان تی وی»، گفت: این تلویزیون مجازی توسط مجمع سمن‌های جوانان و با همکاری و مشارکت همه سمن‌های جوانان استان از نخستین روز هفته جوان سال ۱۳۹۹ آغاز به کار کرده است.

او با بیان اینکه دیدار و نشست با مسئولان، انتشار کلیپ‌های شاد، کلیپ‌های آموزشی و جوان‌شو مجازی از برنامه‌های مهم تلویزیون اینترنتی «جوان تی وی» است، افزود: مصاحبه با جوانان برتر استان و شهرستان‌ها، تهیه و پخش برنامه‌های آموزشی با موضوع مسائل جوانان با حضور مدیران و مشاوران مراکز مشاوره تخصصی تحت نظارت اداره کل و انتشار پویش #جوانان، زنجانی مبنی بر معرفی سمن‌های جوانان استان زنجان و تقدیر و تشکر آنان از کادر درمانی فعال در مقابله با بیماری کرونا از جمله اقدامات این شبکه اینترنتی خواهد بود.

خلیلی با بیان اینکه علاقه‌مندان به استفاده از برنامه‌های این تلویزیون مجازی، می‌توانند به سایت اینستاگرامی javani.tv مراجعه کنند، گفت: انتشار اخبار مربوط به جوانان و انعکاس اقدامات و برنامه‌های سمن‌های جوانان استان و همچنین ارتباط مؤثر میان جوانان و مسئولین است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: تلویزیون اینترنتی «جوان تی وی» کار خود را با ویژه برنامه‌هایی در طول هفته جوان آغاز کرده و در طول سال با پوشش همه برنامه‌های حوزه جوانان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

خلیلی افزود: انعکاس برنامه «جوان شو مجازی» و انتشار کلیپ‌های آموزشی و معرفی برندگان چالش‌ها، انتشار کلیپ‌های آموزشی در مورد پیشگیری از بیماری کرونا و تهیه و انتشار کلیپ‌ها و نماهنگ‌های شاد به مناسبت هفته جوان، ولادت حضرت علی کبر (ع) و نیمه شعبان از دیگر فعالیت‌های شبکه «جوان تی وی» خواهد بود.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org