زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/1/16 -

برخورد با اصنافی که مصوبه تعطیلی را رعایت نکنند

فرماندار زنجان با تاکید براینکه مراکز 16 ساعته از بیماران سرپایی تست کرونا را انجام می‌دهند گفت: در حال حاضر 3 مرکز تست کرونا در استان زنجان فعالیت می‌کند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رضا عسگری در مورد عدم توجه برخی از اصناف به موضوع مصوبه تعطیلی واحدهای صنفی تا 20 فروردین ماه اظهار کرد: تا به امروز در مجموع اصناف همراهی خوبی داشتند و امیدواریم این همراهی به همین صورت ادامه داشته باشد.

وی تصریح کرد: با اصنافی که ابلاغیه تعطیلی را رعایت نکنند برابر قانون برخورد شده و اداره اماکن وظایف قانونی خود را نسبت به این گونه اصناف اعمال خواهد کرد.

فرماندار زنجان با اشاره به اینکه موضوع محدودیت ورودی‌های شهرها کمک بزرگی برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا انجام می‌دهد ابراز کرد: این محدودیت همچنان به شدت ادامه دارد.

وی با اشاره به فعالیت مرکز 16 ساعته تست کرونا در زنجان افزود: خوشبختانه نخستین استانی هستیم که به صورت پایلوت با مجموعه افرادی که به مراکز آزمایشگاهی 16 ساعته در زنجان مراجعه می‌کنند تست کرونا گرفته می‌شود.

عسگری با تاکید براینکه در گذشته تنها افرادی که در بیمارستان بستری می‌شدند تست کرونا گرفته می‌شد ادامه داد: در حال حاضر تست کرونا از همه افرادی که مراجعه می‌کنند به صورت سرپایی و همچنین افرادی که مشکوک به کرونا هستند نیز گرفته می‌شود.

وی ابراز کرد: تقاضای ما این است که افرادی که حتی کوچترین احساسی را در خصوص علائم بیماری کرونا داشتند به مراکز آزمایشگاهی 16 ساعته تست کرونا مراجعه کنند.

فرماندار زنجان با تاکید براینکه 3 مرکز را در سطح زنجان پیش‌بینی شده است عنوان کرد: بعد از گرفته شدن تست کرونا بلافاصله شرایط افراد مشخص می‌شود و همچنین افرادی که از سایر استانها برمی‌گردند نیز مدتی موضوع قرنطینه خانگی را رعایت کنند کنترل‌های لازم را داشته باشند

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org