زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/1/11 -

اجرای طرح فاصله گذاری با قاطعیت تمام در استان زنجان/ انتقال بیش از 50 خودرو غیربومی به پارکینگ

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اشاره به اینکه طرح فاصله گذاری با قاطعیت تمام در استان زنجان اجرا می‌شود گفت: تا به امروز با اجرای این طرح بیش از 50 خودرو غیربومی به پارکینگ منتقل شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علی اصغر شیرمحمدی با اشاره به اینکه این طرح به صورت 24 ساعته در سطح استان در حال برگزاری است اظهار کرد: هلال احمر زنجان نیز در اجرای این طرح همکاری بسیار خوبی دارند.

وی تصریح کرد: پلیس در نقاط حساس شهر زنجان مستقر هستند و از تردد خودروهای غیربومی جلوگیری می‌کنند و خودروهای غیربومی که در سطح شهر تردد داشته باشند به پارکینگ انتقال می‌یابد و علاوه برآن 500 هزار تومان نیز جریمه می‌شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با تاکید بر اینکه جلوی تردد بیش از 50 خودرو در زنجان گرفته شده و بعد از اعمال قانون به پارکینگ انتقال داده شدند بیان کرد: اگر خودروی غیربومی نسبت به ایست پلیس توجهی نکند به صورت سیستمی توقیف آنها ثبت شده و جریمه 500 هزار تومان نیز اعمال می‌شود.

وی در مورد اجرای محدودیت تردد در زنجان بیان کرد: محدودیت تردد در زنجان هم اجرا می‌شود و در حال حاضر مسیرهای منتهی به گاوازنگ مسدود شده و در برخی مناطق هم برای جلوگیری از تجمع مردم این طرح اعمال شده است.

شیرمحمدی عنوان کرد: تردد در تفرجگاهها ممنوع شده و محدودیت خروج از شهر نیز اعمال می شود و همچنین ورود خودروهای شهرستانهای دیگر به زنجان نیز کنترل می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه اجرای این طرح تا 20 فروردین ابلاغ شده است عنوان کرد: این طرح در روز 13 فروردین تشدید می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اشاره به اینکه پلیس با قاطعیت تمام این طرح را اجرا خواهد کرد تا انشالا زنجیره انتقال این بیماری تمام شود، افزود: قاطعیت ناجا بر این است که زنجیره افزایش و انتقال بیماری کرونا را قطع و ابتلا را به حداقل برساند و اجرای موفق این طرح مستلزم مشارکت، همدلی، همکاری و همراهی مردم است و در این راستا همگان باید مشارکت فعالانه ای باید داشته باشند.

وی با اشاره به شرایط خاص امسال در خصوص ماموریت روز طبیعت عنوان کرد: بنا بر اعلام ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا هرگونه تجمع ممنوع بوده و بنا بر این از ورود افراد به پارک ها و تفرجگاه‌ها جلوگیری خواهد شد و بهترین محل در روز طبیعت برای شکست ویروس کرونا این است که در خانه بمانیم.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org