زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/23 -

کیفرخواست متهمان پرونده شهادت محیط بانان زنجانی به زودی صادر می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان با بیان اینکه عاملان شهادت محیط بانان زنجانی دربازداشت هستند، تاکید کرد: کیفرخواست متهمان پرونده شهادت محیط بانان زنجانی به زودی صادر می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حجت الاسلام والمسلمین کرمی با اشاره به شهادت دو محیط بانی در هفته گذشته گفت: پس از کشف پیکر محیط بانان زنجانی در کمتر از ۱۲ ساعت عاملان اصلی این جنایت بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان با بیان اینکه فرد اول در همان دقایق اولیه دستگیر و به جرم خود اعتراف کرده است، گفت: در همان لحظات اولیه و بلافاصله دستورات قضایی قاطع درباره این پرونده صادر شد و بازپرس ویژه قتل به صحنه اعزام شد. در تجسس‌های فنی میدانی بلافاصله فرد اول دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد.

وی در ادامه بابیان اینکه فرد دوم نیز که متواری شده بود کمتر از ۱۲ ساعت در یکی از روستا‌های دورافتاده استان مجاور دستگیر شد افزود: این فرد که با ایجاد درگیری قصد فرار از صحنه را داشت با اقدامات قاطع و فنی بازداشت شد.

حجت الاسلام والمسلمین کرمی با بیان اینکه فرآیند علمی، فنی و قضایی این پرونده در حال تکمیل شدن است و به نتایج مثبتی هم رسیده است گفت: کیفرخواست متهمان پرونده شهادت محیط بانان زنجانی به زودی صادر می‌شود.

منبع: میزان
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org