زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/1/12 - فرماندار شهرستان زنجان:

ورود و خروج خودروها به شهرستان زنجان ممنوع شد

فرماندار زنجان گفت: با نارنجی شدن وضعیت کرونا در این شهرستان، ورود و خروج خودروهای بومی و غیربومی ممنوع بوده و متخلفان، اعمال قانون خواهند شد.
ورود و خروج خودروها به شهرستان زنجان ممنوع شد
رضا عسگری شامگاه دیروز (۱۱ فروردین‌ماه) در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با اشاره به وضعیت نارنجی کرونا در شهرستان زنجان، اظهار کرد: ورود خودروهای غیربومی با پلاک غیرزنجان به این شهر و خروج خودروهای بومی از زنجان به سایر شهرستان‌ها و استان‌ها مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.

وی از شهروندان تقاضا کرد برای حفظ سلامتی خود و خانواده‌شان روز طبیعت را در خانه سپری کنند، افزود: با هماهنگی‌های انجام شده با اداره‌کل راهداری استان و شهرداری‌ زنجان در روز طبیعت، همه بوستان‌ها و تفرج‌گاه‌های شهرستان زنجان، از جمله مجموعه تفریحی گاوازنگ، سد حسن ابدال و سد تهم بسته خواهد شد.

این مسئول از استفاده از ظرفیت هتل سپهر و مهمان‌سراها برای نقاهت‌گاه‌ها در زنجان خبر داد و تصریح کرد: در راستای جلوگیری از دورهمی‌ها در زنجان تدابیر ویژه‌ای اتخاذ شده است. گفتنی است تجمع و دورهمی در اماکن عمومی شهرستان زنجان ممنوع بوده و تخلف است.

فرماندار زنجان با اشاره به کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط زنجانی‌ها، خاطرنشان کرد: همچنان رعایت بهداشت فردی و استفاده از ماسک مهم‌ترین راه پیشگیری از ابتلا و شیوع کرونا است. گفتنی است با اعمال محدودیت‌های کرونایی در زنجان به دلیل تغییر رنگ‌ نارنجی، فعالیت رستوران‌ها به صورت بیرون‌بر خواهد بود.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org