زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/2 -

افزایش صد درصدی تردد در خروجی‌های استان زنجان

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری استان زنجان گفت: بررسی آمار دستگاه‌های ترددشمار نشان می‌دهد که عبور و مرور خودروها از خروجی محورهای مواصلاتی استان زنجان صد درصد افزایش یافته است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
محمد محمدی اظهار کرد: در روز ۳۰ اسفندماه ۳۵ هزار و ۲۶۶ خودرو از مبادی ورودی و ۳۵ هزار و ۷۰ وسیله نقلیه از خروجی‌ محورهای مواصلاتی دارای دستگاه ترددشمار استان زنجان تردد کردند.

وی تردد تجمعی در ورودی‌های استان از ۲۵ اسفند ۹۸ تا اول فروردین پارسال را ۱۵۸ هزار و ۷۳۷ دستگاه برشمرد و گفت: این در حالی است که از ۲۵ اسفندماه پارسال تا ۳۰ اسفندماه ۹۹ با افزایش ۸۲.۳ درصدی، شاهد تردد ۲۸۹ هزار و ۵۰۶ وسیله نقلیه از جاده‌های زنجان بودیم.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل‌ جاده‌ای استان زنجان، ادامه داد: در این بازه‌ زمانی در سال ۹۸ بیش از ۱۵۳ هزار خودرو از خروجی‌های استان تردد کردند و در سال ۹۹ نیز تردد ۳۰۷ هزار و ۶۲۲ وسیله نقلیه ثبت شده که افزایش صد درصدی را نشان می‌دهد.

وی تصریح کرد: بیشترین حجم ترافیک مربوط به آزادراه زنجان - قزوین است که نسبت به سال گذشته ۶۷.۵ درصد افزایش یافته است و کم‌ترین بار ترافیک نیز در محور تکاب - دندی ثبت شده که البته نسبت به سال قبل ۶۴ درصد افزایش عبور و مرور دارد.

محمدی با بیان اینکه در آزادراه و ترانزیت زنجان - قزوین، آزادراه زنجان - تبریز، ترانزیت زنجان - میانه و جاده سرچم - اردبیل دستگاه پلاک‌خوان نصب شده است، عنوان کرد: پلاک تهران با ۵۲ درصد بیشترین میزان تردد و پلاک کهگیلویه و بویراحمد با ۲ صدم درصد کم‌ترین تعداد تردد را داشتند و ۹.۸ درصد ترددها نیز به زنجانی‌ها اختصاص دارد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکلی برای تردد در محورهای مواصلاتی استان زنجان وجود ندارد، تاکید کرد: با این حال از هم‌وطنان تقاضا داریم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org