زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/12/27 - معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری :

آتش‌نشانی زنجان در چهارشنبه آخر سال ۱۰ مورد عملیات انجام داد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: آتشنشانی زنجان در آیین چهارشنبه آخرسال امسال، ۱۰ فقره عملیات اطفای حریق و امداد و نجات انجام داد.

آتش‌نشانی زنجان در چهارشنبه آخر سال ۱۰ مورد عملیات انجام داد
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: آتشنشانی زنجان در آیین چهارشنبه آخرسال امسال، ۱۰ فقره عملیات اطفای حریق و امداد و نجات انجام داد.

ابوالفضل رستمی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه حوادث چهارشنبه آخر سال در مناطق مختلف شهر زنجان اتفاق افتاده بود، افزود: یک مورد آن مربوط به انفجار مواد محترقه در محیط قهوه خانه بود که یک مصدوم داشت، ۲ مورد آن حریق ۲ باب منزل مسکونی بر اثر انفجار مواد محترقه دست ساز، یک مورد حریق خودروی سواری پیکان بر اثر واژگونی و ۶ مورد مابقی نیز مربوط به آتش زدن لاستیک و درخت و ضایعات بود.

وی با بیان اینکه این آتش سوزی ها خوشبختانه خسارات مالی چشمگیر و تلفات جانی نداشت، اظهار داشت: در مجموع ۱۰ تیم عملیاتی آتشنشانی در عملیات اطفا و مهار سریع و به موقع آتش ‌سوزی های رخ داده شرکت داشتند.

رستمی افزود: قبل از آغاز آیین چهارشنبه آخر سال، نیروهای عملیاتی آتشنشانی زنجان به منظور امداد رسانی و مقابله با حوادث احتمالی در آماده باش کامل قرار داشتند تا در صورت لزوم سریع و به موقع اقدام به عملیات کنند.

وی تصریح کرد: به خاطر برپایی آیین چهارشنبه آخر سال و احتمال وقوع حوادث ناشی از پرتاب مواد محترقه و آتش سوزی، ۱۲۰ نفر از نیروهای عملیاتی آتشنشانی زنجان برای مقابله با این حوادث احتمالی در آماده باش بودند.

وی اظهار داشت: علاوه بر ۶ ایستگاه آتش نشانی ثابت، تعداد ۲۰ اکیپ خودرویی اطفای حریق نیز در ۲۰ نقطه مختلف شهر زنجان به ویژه مراکز حساس و پرخطر  مستقر بودند.   

در چهارشنبه آخر سال ۹۸ آتش نشانی زنجان چهار مورد عملیات اطفای حریق انجام داد و سال ۹۷ نیز ۱۰ فقره عملیات انجام داد که سه مورد آن حریق منزل، سه مورد انفجار مواد محترقه دست ساز، ۲ مورد حریق ضایعات و ۲ مورد نیز مربوط به واژگونی خودرو با سه مصدوم بود.
نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org