زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/12/13 -

وضعیت کرونایی استان زنجان همچنان شکننده است

معاون دانشگاه علوم پزشکی زنجان از شکننده بودن وضعیت کرونایی استان خبر داد و گفت: اگر مردم رعایت نکنند مجبور به اعمال محدودیت‌های کرونایی در ایام پایانی سال خواهیم بود. ‌
وضعیت کرونایی استان زنجان همچنان شکننده است
محمدرضا صائینی به وضعیت کرونایی استان اشاره و اظهار داشت: در حال حاضر سه شهرستان سلطانیه، ایجرود و ماهنشان آبی هستند و مابقی شهرستان‌ها در وضعیت زرد قرار دارند.

وی با بیان اینکه وضعیت زرد و آبی استان زنجان بسیار شکننده است و هر لحظه امکان افزایش مبتلایان وجود دارد افزود: اگر مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند مجبور به افزایش محدودیت‌ها هستیم چرا که چاره‌ای جزء این کار نداریم و امیدواریم مردم در این زمینه مخصوصا در ایام پایانی سال بیشتر رعایت کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به بازگشایی استخرهای شنا گفت: وضعیت استان زنجان خوشبختانه چند ماهی است که عادی و پایدار است و بر همین اساس مجوز بازگشایی استخرها را صادر کردیم.
وی تلفات کرونایی در استان زنجان را بسیار پایین برشمرد و گفت: اوضاع مبتلایان و بستری شدگان در حال حاضر خوب و پایدار است و در کل یک روند ثابتی داریم ولی واقعا این وضعیت شکننده است و هر لحظه امکان افزایش مبتلایان وجود دارد.

صائینی گفت: بهترین و بالاترین واکسن کرونا برای هر فرد زدن ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی است و اگر هرکسی بهداشت فردی  و موارد مطرح شده را رعایت کند قطعا به ویروس کرونا مبتلا نمی‌شوند.

این مسئول در پایان به شیوع ویروس کرونای انگلیسی اشاره‌ای کرد و گفت: فعلا در استان زنجان کرونای انگلیسی وجود ندارد چرا که بیش از 30 نفر مشکوک را تست گرفتیم و خوشبختانه هیچ‌ مورد مثبت قطعی و ثبت شده آزمایشگاهی تا این لحظه در زنجان وجود ندارد.

منبع: تسنیم

نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org