زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/12/12 - همزمان با هفته منابع طبیعی

۲۰۰ هزار اصله نهال هدیه به طبیعت زنجان

۲۰۰ هزار اصله نهال در استان زنجان توزیع خواهد شد.

۲۰۰ هزار اصله نهال هدیه به طبیعت زنجان
خلیل آقاجانلو مدیرکل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: هرساله از ۱۵ اسفند ماه برنامه‌های هفته منابع طبیعی به عنوان روز درختکاری آغاز می‌شود.
وی از دستگاه‌ها و سازمان‌های حامی منابع طبیعی قدردانی کرد و گفت: طی این هفته همانند سال‌های گذشته برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده است که امسال به علت شیوع ویروس کرونا تمامی برنامه‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

آقاجانلو با بیان این که منابع طبیعی متعلق به همه‌ی اقشار جامعه است گفت: خوشبختانه با تخصیص اعتبارات از صندوق توسعه ملی در این چند سال اخیر پروژه‌های مربوط به این حوزه پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی به حوزه قاچاق چوب هم اشاره کرد و و گفت: یکی از معضلات مهمی که این روز‌ها گریبانگیر طبیعت زنجان شده است موضوع قاچاق چوب می‌باشد.

مدیرکل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ادامه داد: یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان زنجان با جدیت با متخلفان این حوزه برخورد و آنان را به مراجع قانونی معرفی می‌کند.

به گفته آقاجانلو سامانه ۱۵۰۴ به منظور حفظ و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی در نظر گرفته شده است و مردم می‌توانند هر گونه تخلف، آتش سوزی در اراضی ملی و یا جنگلی، تصرف و ... را با این شماره در میان بگذارند.

وی ادامه داد: امسال نیز درهفته منابع طبیعی و آبخیزداری جهت توسعه فضای سبز و ترویج نهال کاری ۲۰۰ هزار اصله نهال توزیع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان
نظرات شما:
اخبار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org