زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/12/10 -

بیست و پنجمین فن بازار کشور در زنجان راه اندازی شد

دبیر شورای شبکه فن بازار ملی ایران گفت: بیست و پنجمین شبکه فن بازار کشور در منطقه زنجان با هدف اتصال عرضه و تقاضای فناوری راه اندازی شد.
بیست و پنجمین فن بازار کشور در زنجان راه اندازی شد
 اکبر قنبرپور شامگاه شنبه در حاشیه افتتاح فن بازار منطقه زنجان در شهرک صنعتی علی آباد زنجان افزود: شبکه ای در کشور ایجاده کرده ایم که جریان عرضه و تقاضای فناوری را به هم متصل کند.

وی اظهارداشت: برای این مهم از طریق ایجاد فن بازارهای منطقه ای و تخصصی کار را شروع کردیم که هر نیاز و تقاضایی در حوزه فناوری کشور وجود داشته باشد در این شبکه منتشر می شود.
دبیر شورای شبکه فن بازار ملی ایران گفت: کسانی که می توانند پاسخگوی این نیازها باشند اعم از شرکت های دانش بنیان و اعضای پارک های علم و فناوری و مرکز رشد می توانند پیشنهاد خود را برای رفع نیاز اعلام کنند.
قنبرپور یادآوری کرد: در حال حاضر در 24 استان این شبکه کار خود را آغاز کرده است و بیست و پنجمین دفتر فن بازار در استان زنجان راه اندازی شد.
وی ادامه داد: امیدواریم راه اندازی این شبکه کمک حال استان شود تا تقاضا و نیازهای صنعتی خود را بهتر برطرف و توانمندی های حوزه فناوری را به خوبی در این دفتر عرضه کند.
دبیر شورای شبکه فن بازار ملی ایران گفت: عمده دلایل رکود برخی از شرکت های دانش بنیان ناشی از منابع مالی و نیاز به سرمایه است.
قنبرپور اظهارداشت: شبکه فن بازار یکی از خدماتی که در استانها ارائه می کند اتصال بین جریان سرمایه گذاری و شرکت های است که نیازمند سرمایه هستند.
وی افزود: نیاز دیگر شرکت های دانش بنیان موضوع بازار است که به حتم از طریق شبکه فن بازار استان زنجان تلاش می شود توانمندی و محصولات این شرکت ها عرضه شود تا در جای جای کشور که به این محصولات نیاز داشته باشند بازارهای جدیدی برای این شرکت ها ایجاد شود.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org