زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/12/3 - همزمان با روز جهانی محیط زیست:

نخستین جشنواره منطقه‌ای فیلم‌های 100 ثانیه‌ای آب و انرژی

31 فروردین‌ 1400 آخرین مهلت ارسال آثار
مديركل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نيرو گفت: نخستین جشنواره منطقه‌ای فیلم‌های 100 ثانیه‌ای آب و انرژی با همکاری وزارت نیرو و دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران همزمان با روز جهانی محیط زیست برگزار می‌شود.
نخستین جشنواره منطقه‌ای فیلم‌های 100 ثانیه‌ای آب و انرژی
"صدیقه ببران" در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در خصوص جزئیات و اهداف برگزاری نخستین جشنواره منطقه‌ای فیلم‌های 100 ثانیه‌ای آب و انرژی اظهار کرد: این جشنواره منطقه‌‌ای با شعار محوری "100 ثانیه برای آب و انرژی" با همکاری دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران و وزارت نیرو برای نشان‌دادن اهمیت موضوع انرژی در شرایط فعلی جهان اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اهداف این جشنواره یادآور شد: وزارت نیرو این جشنواره را با هدف آگاهی بخشی در خصوص اهمیت مدیریت مصرف آب و انرژی در جهت حفظ محیط زیست، تبیین نقش بهره‌برداری بهینه از منابع آب و انرژی در توسعه پایدار، ترغیب جامعه به مدیریت مصرف آب و انرژی در زمان بحران‌های فراگیر، آشنایی با نحوه تولید، انتقال و توزیع انرژی، آشنایی با جمع‌آوری استحصال، فرآیند انتقال، تصفیه و توزیع آب به مرحله اجرا رسانده است.

مديركل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نيرو اضافه کرد: پنج محور اعلام شده برای جشنواره شامل "ارزش زیست محیطی آب و انرژی"، "ارزش اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آب و انرژی"، "تغییر اقلیم، آب و انرژی"، "نقش رسانه در آموزش و مدیریت مصرف بهینه آب و انرژی" و "دسترسی به آب سالم و انرژی پایدار" مورد توجه قرار گرفته که به مقتضای علاقه بتوانند آثار موردنظر را برای جشنواره ارسال کنند.

ببران افزود: شعار محوری این جشنواره منطقه‌‌ای یعنی «100 ثانیه برای آب و انرژی» نیز متناسب با گرامیداشت روز جهانی محیط زیست انتخاب شده و این جشنواره با حمایت چند سازمان و نهاد ملی و منطقه‌ای همچون دفاتر یونسکوی افغانستان و پاکستان، شورای تحقیقات منابع آب پاکستان، سازمان فیلم افغان، انجمن سینمای جوان ایران، اداره کل ارشاد اسلامی استان تهران، شرکت‌های مادرتخصصی زیرمجموعه وزارت نیرو و آبفای استان اصفهان برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان با تولید آثار هم‌راستا با اهداف جشنواره از کشورهای حوزه دفتر منطقه‌ای یونسکوی تهران (افغانستان، ایران، پاکستان و ترکمنستان) می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.
رئیس این جشنواره منطقه‌ای همچنین با بیان اینکه فیلم‌های تولیدی به شرط آنکه در جشنواره بین‌المللی دیگری تاکنون به نمایش در نیامده باشند می‌توانند در جشنواره شرکت کنند، یادآور شد: فیلم‌های تولیدی در سه قالب داستانی، مستند و پویانمایی با حداکثر زمان 100 ثانیه در جشنواره شرکت داده می‌شوند.

ببران در پایان در خصوص نحوه ارسال آثار برای این جشنواره یادآور شد: شرکت در این جشنواره ملی برای عموم آزاد بوده و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا 31 فروردین‌ سال‌آتی با کیفیت مناسب به صورت فایل الکترونیک با فرمت MP4 از طریق لینک موجود در سایت جشنواره به آدرس‌ www.100-we.com  بارگذاری کنند.
نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org