زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/11/21 -

مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن در زنجان اعلام شد

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن در شهر زنجان، مشخص و اعلام شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حجت الاسلام علی ناصر، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: حرکت خودروها و موتورسیکلت های شرکت کننده در این راهپیمایی، ساعت ۹:۳۰ صبح چهارشنبه از میدان جهاد و با عبور از بزرگراه ۲۲ بهمن به مقصد میدان بسیج خواهد بود.

وی با بیان اینکه در طول مسیر راهپیمایی، برنامه‌های مختلفی تدارک دیده شده است، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلا افراد به این بیماری منحوس، همه فعالیت‌ها مطابق با دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی انجام می‌شود.

حجت الاسلام ناصر با بیان اینکه در این آیین مهم و تعیین کننده، اقلام فرهنگی برای ایجاد جلوه‌های بصری از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در میان شرکت کنندگان در این راهپیمایی توزیع خواهد شد، افزود: شرکت کنندگان می‌توانند خودروها و موتورسیکلت های خود را متناسب با مناسبت ۲۲ بهمن تزئین کنند و به کسانی که بهترین تزئین را داشته باشند جوایزی نیز اهدا خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: امسال با توجه به اینکه این بیماری منحوس تجمعات مردمی را تحت‌الشعاع قرار داده است بنابراین براساس مصوبه ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا راهپیمایی ۲۲ بهمن با شیوه جدید و به شکل خودرویی و موتوری برگزار می‌شود.

حجت الاسلام ناصر با اشاره به اینکه مردمی که همواره در خط مقدم انقلاب بودند ۲۲ بهمن امسال به شکل خودرویی و موتوری در راهپیمایی شرکت خواهند کرد، افزود: مردم با حضور پرشور و گسترده خود، ضربه محکمی به توطئه ها و دسیسه های‌ دشمنان وارد خواهند کرد.

وی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: ۲۲ بهمن، ‌مظهر اقتدار ملت همیشه در صحنه ایران و نمایش عزم ملی آنان برای بیرون راندن ظالم، رهایی از چنگال استکبار و دستیابی به استقلال و عزت است و به همین خاطر این روز پرشکوه، روز سرنوست‌سازی در حافظه تاریخ کشور به شمار می آید.

حجت الاسلام ناصر با بیان اینکه ۲۲ بهمن‌ به عنوان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، جایگاه خاص در میان مردم و اذهان عمومی دارد، یادآور شد: مردم از پیر و جوان طی ۴۱ سال گذشته هر سال با حضور پرشور و با شکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ ماه، مهر تایید بر نظام جمهوری اسلامی ایران زده و با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب، شهدای اسلام و مقام معظم رهبری سکان‌دار کشتی انقلاب،  تجدید میثاق می‌کنند.

وی با تاکید براینکه تاکنون آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، حتی در سخت‌ترین شرایط، سرما و گرما و بمباران‌های دشمن نیز تعطیل نشده است، تصریح کرد: ایران از بدو پیروزی انقلاب در معرض انواع توطئه ها و فشارهای دشمنان بوده که یک روز در لباس جنگ نظامی، گاهی با تحریم و گاهی نیز با شبیخون فرهنگی خود را نشان داده است اما مردم هر سال باشکوه‌تر از گذشته ثابت می کنند که استوار و مقاوم در پای انقلاب ایستاده‌اند.
حجت الاسلام ناصر خاطرنشان کرد: مراسم راهپیمایی عظیم خودرویی و موتوری در سطح دیگر شهرستان های این استان نیز از ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org