زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1399/10/22 - معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان:

۳۸۰ معتاد متجاهر در زنجان جمع آوری شد

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان از جمع آوری ۳۸۰ معتاد متجاهر در استان زنجان خبر داد و گفت: طی ۹ ماه سالجاری در پنج مرحله جمع آوری معتادین انجام شده است.
۳۸۰ معتاد متجاهر در زنجان جمع آوری شد
محمد تقی فتحی از جمع آوری ۳۸۰ معتاد متجاهر در استان زنجان خبر داد و گفت: طی ۹ ماه سالجاری در پنج مرحله جمع آوری معتادین انجام شده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر به علت بیماری کرونا اقدامات پیشگیرانه برای معتادین در استان به خوبی انجام می‌شود.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان با بیان اینکه در خصوص مقابله و مبارزه با مواد مخدر، پنج کمیته تخصصی در استان فعال است، گفت: این کمیته‌ها فعالیت‌های خوبی را انجام می‌دهند.

فتحی با بیان اینکه جمع‌آوری معتادان متجاهر در استان زنجان تداوم دارد، تاکید کرد: معتادان متجاهر در مرکز ماده ۱۶ استان جمع‌آوری شوند.

وی با بیان اینکه معاونت اجتماعی از سال ۹۰ به بدنه دادگستری وارد شده است، ابراز داشت: این معاونت بر مبنای قانون پیشگیری از وقوع جرم و اصل ۱۵۶ قانون اساسی فعالیت‌های خوبی را انجام می‌دهد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان با بیان اینکه این معاونت منتظر وقوع جرم نیست، افزود: رویکرد این معاونت مبتنی بر برنامه است و در امر پیشگیری به توانمند سازی معتادین بهبود یافته بسیار تلاش می‌کند.

فتحی تصریح کرد: در راستای کاهش این بیماری معتادین از سطح شهر جمع آوری می‌شوند چرا که این معتادین با افراد زیادی در ارتباط بوده و عامل مهم شیوع کرونا هستند.

منبع: مهر
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org