زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1399/10/20 -

وزش باد شدید زنجان را در می‌نوردد

کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: با نفوذ سیستم ناپایدار جوی به منطقه، وزش باد نسبتا شدید تا شدید زنجان را فرا می‌گیرد.
وزش باد شدید زنجان را در می‌نوردد
حسین سلطانی افزود: وزش باد از روز پنجشنبه /۲۵ دی ماه/آغاز می شود و بر اساس پیش بینی های صورت گرفته از سوی هواشناسی، تا روز شنبه هفته آینده /۲۷ دی ماه/ نیز ادامه خواهد داشت.   

وی با بیان اینکه طی مدت یاد شده احتمال بارش های پراکنده نیز در نقاط مختلف این استان وجود دارد، اظهار داشت: هوای زنجان از اواسط هفته جاری گرمتر خواهد شد و این وضعیت تا اواخر هفته نیز حاکم خواهد بود.  

کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته شهر زنجان با میزان دمای هفت درجه سانتیگراد زیر صفر بود که در مقایسه با روز گذشته در همین ساعت هیچ تغییری نداشته است.

سلطانی افزود: در مدت یاد شده، خیرآباد از توابع شهرستان سلطانیه با دمای ۱۴- درجه سانتیگراد سردترین و چورزق در شهرستان طارم نیز با دمای ۱۷+ درجه سانتیگراد گرمترین ایستگاه این استان، گزارش شد.

در حال حاضر استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و چهار ایستگاه دیگر نیز بطور ۱۲ ساعته، کارشناسان حرفه‌ای مستقرند و داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org