زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/10/11 -

مشترکین کم مصرف زنجانی؛ گاز را با تخفیف صد در صدی و رایگان دریافت می کنند

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: از اول دی‌ماه؛ مشترکین خانگی که میزان مصرف آن‌ها کم‌تر از الگوی تعیین شده باشد، از تخفیف ۱۰۰ درصدی بهره مند می شوند

مشترکین کم مصرف زنجانی؛ گاز را با تخفیف صد در صدی و رایگان دریافت می کنند
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با اشاره به اینکه به پیشنهاد وزارت نفت و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی مصوبه ای به تصویب هیات وزیران رسید تا طبق آن، قیمت گاز مشترکین کم مصرفِ گاز طبیعی از ابتدای دی ماه امسال با تخفیف ۱۰۰ درصدی محاسبه شود.

وی افزود: این بخشودگی شامل گاز‌بها و همه هزینه‌های مرتبط با آن شامل مالیات، عوارض ارزش افزوده و عوارض گازرسانی است و صرفا سکونت‌گاه‌هایِ دایمیِ در حال بهره‌برداریِ شهری و روستایی و همچنین سکونت گاه‌های عشایری را شامل می‌شود.

مهندس احمدلو ادامه داد: واحدهای خالی از سکنه و سکونت گاه های غیر دائم مانند باغ ویلاها و خانه باغ ها مشمول این تخفیف نمی شوند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان هدف از اجرای این طرح را تشویق مشترکین به رعایت الگوی مصرف بهینه گاز، ترغیب مشترکین پرمصرف به تغییر رفتار مصرف و کاهش مصارف غیرضرور و نهادینه‌سازی مصرف صحیح گاز طبیعی عنوان کرد.

مهندس احمدلو با بیان اینکه طبق اعلام مصوبه هیات وزیران؛ الگوی مصرف مشترکین کم مصرف در اقلیم های ۱، ۲ و ۳ در ایام سرد سال؛ ۲۰۰ متر مکعب در ماه و کمتر را شامل می شود؛ اذعان داشت: همچنین در ایام سرد؛ مشترکین محترم ساکن در اقلیم ۴ در صورتی که مصرف ماهانه آنها ۱۵۰ متر مکعب و کمتر باشد؛ مشمول طرح بخشودگی می شوند.

وی با بیان اینکه ساکنین اقلیم۵ با رعایت مصرف ماهانه ۱۰۰ متر مکعب و کمتر می توانند رایگان گاز دریافت کنند؛ تصریح کرد: در ایام گرم نیز همه اقلیم ها از نیمه دوم فروردین تا نیمه اول آبان در صورتی که مصرف ۴۵ متر مکعب درماه و کمتر را داشته باشند؛ از تخفیف این طرح بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه طبق این مصوبه، گازبهای سایر مشترکین تا الگوی مصرف تعیین شده تغییری نخواهد کرد، افزود: مشترکینی که میزان مصرف ماهانه ایشان بیش از الگوی مصرف تعیین شده است؛ شش ماه فرصت دارند تا برای اصلاح رفتار مصرفی و کاهش مصرف گاز طبیعی خود اقدام کنند.
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org