زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/9/26 - معاون هماهنگ‌ کننده سپاه انصارالمهدی (عج) اعلام کرد:

توزیع بیش از 157هزار بسته کمک معیشتی توسط سپاه زنجان

معاون هماهنگ‌ کننده سپاه زنجان گفت: از زمان شیوع کرونا تاکنون ۱۵۷ هزار و ۷۹۹ بسته کمک معیشتی و ۲۱۷ هزار و ۱۶۳ عدد هم بسته بهداشتی دربین نیازمندان توسط سپاه استان توزیع شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
معاون هماهنگ‌ کننده سپاه زنجان گفت: از زمان شیوع کرونا تاکنون ۱۵۷ هزار و ۷۹۹ بسته کمک معیشتی و ۲۱۷ هزار و ۱۶۳ عدد هم بسته بهداشتی دربین نیازمندان توسط سپاه استان توزیع شد.
سرهنگ عباس بابایی در جلسه ستاد ساماندهی و مدیریت کنترل اپیدمی کووید-۱۹ سالمندان استان افزود: از زمان شیوع کرونا تاکنون سپاه و بسیج استان در تولید و توزیع اقلام بهداشتی و بسته‌های کمک معیشتی به خانواده های آسیب پذیر پای کار بوده است،


این مسئول ادامه داد: بخش از گروههای هدف را سالمندان تشکیل می دهد که طی بازه زمانی یاد شده و با همکاری بسیج  ۶۲ هزار و ۷۷۶ خانوار آسیب پذیر و نیازمند  شناسایی شده است.


وی اضافه کرد: در این میان با همکاری بهزیستی و کمیته امداد استان نسبت به تعیین و شناسایی خانواده‌های هدف تحت پوشش مبادرت شد.


معاون هماهنگ‌ کننده سپاه زنجان ادامه داد: در مجموع شمار افراد شناسایی شده ۲۱۷ هزار و ۱۶۳ نفر را شامل می‌شود که نسبت به توزیع  بسته های معیشتی میان آنها اقدام شده  است.


بابایی افزود: همچنین حدود ۲۱ هزار بسته کمک معیشتی نیز از مرکز به سپاه استان تحویل و میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد و مابقی نیز با مشارکت سازمان و دستگاه های متولی و شهروندان زنجانی انجام گرفت.


وی اظهار داشت: از زمان شیوع کرونا تاکنون ۱۵۷ هزار و ۷۹۹ بسته کمک معیشتی در بین ۶۲ هزار خانوار شناسایی، بسته های غذایی و  ۲۱۷ هزار و ۱۶۳ عدد هم بسته بهداشتی دربین نیازمندان توسط سپاه استان توزیع شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان خاطرنشان کرد: تاکنون با همکاری بسیج حدود یک میلیون و ۴۲۵ هزار لیتر موادضدعفونی کننده دربخش های مختلف، دربین خانوارهای هدف نیز ۲ میلیون ۳۳۸ عدد ماسک،۲۵۸ هزار دستکش و ۶۵ هزار بسته بهداشتی توزیع شده است.

منبع: بسیج
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org