زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1

1399/9/19 -

بازار مرغ زنجان آرام گرفت

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: بااینکه در نیمه اول آذرماه امسال شاهد نوسان قیمت مرغ در کشور بودیم، اما در زنجان به صورت مقطعی فقط با مشکل کمبود عرضه مرغ مواجه شدیم که با توزیع مرغ منجمد حل شد.
بازار مرغ زنجان آرام گرفت
تاراسی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: علیرغم اینکه طی نیمه اول آذرماه امسال شاهد نوساناتی در قیمت و عرضه مرغ گرم در کشور بودیم، با اینهمه در استان زنجان بطور مقطعی و کوتاه مدت فقط با کمبود عرضه مرغ گرم (که با تامین و توزیع مرغ منجمد جبران شد) مواجه شدیم، اما هرگز قیمت مرغ از نرخ مصوب پا فراتر نگذاشت.

اوافزود: با تلاش کلیه عوامل موثر در تامین و توزیع مرغ گرم، از ابتدای امسال آرامش کامل از نظر عرضه مرغ به نرخ مصوب در بازار مرغ برقرار بوده و در حال حاضر نیز مردم استان زنجان می‌توانند گوشت مرغ را به مقدار مورد نیاز از فروشگاه‌های عرضه مرغ تهیه کنند.
 
تاراسی ادامه داد: مردم اطمینان داشته باشند همه دست اندرکارانی که تلاش آن‌ها منجر به رسیدن گوشت مرغ به بازار مصرف می‌شود، با اتخاذ سیاست‌ها و ارائه راهکار‌های مختلف، اجازه نخواهند داد تا کوچکترین خللی در تامین گوشت مرغ و پروتئین مورد نیاز خانوار ایجاد شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org