زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/9/17 -

اعمال قانون ۳۸۰ خودروی ناقض محدودیت‌های کرونایی از سوی پلیس زنجان

جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: از ابتدای آذر ماه تاکنون رانندگان ۳۸۰ دستگاه خودرو ناقض محدودیت های کرونایی از سوی پلیس راه این استان مورد اعمال قانون قرار گرفتند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سرهنگ مهدی میناخانی افزود: جریمه های اعمال شده برای این تعداد خودرو از سوی عوامل پلیس راه این استان به صورت تسلیمی تحویل رانندگان متخلف که عمدتا نیز اصرار بر ورود به شهر زنجان را داشتند، شد.

وی با بیان اینکه آمار خودروهای اعمال قانون شده از طریق ثبت دوربین های نظارتی پلیس راه زنجان نیز رقم بالایی را دارد، اظهار داشت: رانندگان این خودروها به علت نقض محدودیت های کرونایی به ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان، جریمه شدند.

میناخانی افزود: هنوز طرح محدودیت های کرونایی در جاده های زنجان برداشته نشده است و رانندگان ناقض این محدودیت ها یقین بدانند که بی هیچ اغماضی، از سوی عوامل پلیس راه اعمال قانون خواهند شد.

جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: تردد خودروها در مسیرهای ارتباطی این استان نسبت به قبل از اعمال محدودیت‌های کرونایی ۸۰ درصد کاهش یافته است که این کاهش در آزادراه های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین، نسبت به جاده ترانزیت بیشتر است.

میناخانی تصریح کرد: تردد وسایط نقلیه عمومی (باری و مسافری) از مسیرهای ارتباطی زنجان هیچ منعی ندارد و آزاد است اما با این حال رفت و آمد این نوع خودروهای سنگین نیز کاهش پیدا کرده است.

به گزارش ایرنا، ۳۷ دستگاه نظارت تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال بوده و آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین مجهز به ۲۰ دستگاه دوربین ثبت تخلف برخوردار هستند.

استان زنجان پنج‌ هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.

 منبع: ایرنا

 

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org