زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/9/8 - رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان :

برخورد با عاملان انتشار کلیپ جعلی آتش‌سوزی خودرو

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با بیان اینکه کلیپ منتشر شده آتش‌سوزی خودرو در زنجان مربوط به 10 سال قبل است، گفت: قطعا با مصوبان انتشار این کلیپ برخورد خواهد
برخورد با عاملان انتشار کلیپ جعلی آتش‌سوزی خودرو

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با بیان اینکه کلیپ منتشر شده آتش‌سوزی خودرو در زنجان مربوط به 10 سال قبل است، گفت: قطعا با مصوبان انتشار این کلیپ برخورد خواهد شد.

مجید امیرفضلی با اشاره به آماده‌باش کامل ایستگاه‌های آتش‌نشانی زنجان در ایام کرونا و حتی تعطیلات دو هفته‌ای اظهار کرد: آتش‌نشانان زحمت‌کش شهر در این ایام سخت در کنار شهروندان بوده و امدادرسانی در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: با وجود زحمات بسیاری که آتش‌نشانان در ایام کرونا متحمل می‌شوند، برخی از افراد با شیطنت در فضای مجازی اقدام به انتشار کلیپی از آتش‌سوزی یک دستگاه خودرو کرده‌اند که مربوط به 10 سال قبل است.

امیرفضلی با بیان اینکه انتشار خبر جعلی و کلیپ‌های غیر واقعی و تقطیع شده در خصوص آتش‌سوزی این خودرو باعث ایجاد نگرانی و تشویش اذهان عمومی شده است، گفت: قصد و نیت اصلی افراد سود جو و مغرضین در انتشار انواع شایعات سودجویی و زیر سوال بردن زحمات آتش‌نشانان بوده و در نهایت موجب ایجاد تشویش و نگرانی عمومی در سطح جامعه خواهد شد.
وی با اشاره به پیگیری موضوع از طریق پلیس فتا بیان کرد: قطعا با انتشار دهندگان هرگونه کلیپ جعلی یا خبر کذب در فضا مجازی از طریق مراجع ذی‌صلاح برخورد خواهد شد.

امیرفضلی همچنین از شهروندان خواست: به هیچ عنوان مطالب به اشتراک گذاشته شده در فضای مجازی را که از صحت و سقم موضوع و منبع منتشر کننده آن اطمینان ندارند، ملاک قلمداد نکنند و از بازنشر آن خودداری کنند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با بیان اینکه هم اکنون شهر زنجان در آرامش کامل به سر می‌برد، گفت: آتش‌نشانان همچون گذشته در آمادگی کامل برای ارائه خدمت به شهروندان هستند.
منبع/فارس
نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org