زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/8/24 - آب و هوای استانها در روزهای اخیر :

زنجان دومین مرکز استان سرد کشور گزارش شد

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: زنجان با میزان دمای ۳ درجه سانتیگراد زیر صفر، به عنوان دومین مرکز استان سرد کشور به ثبت رسید.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: زنجان با میزان دمای ۳ درجه سانتیگراد زیر صفر، به عنوان دومین مرکز استان سرد کشور به ثبت رسید.

حسین سلطانی  با بیان اینکه صبح امروز میزان دمای شهر زنجان به ۳- و خیرآباد از توابع شهرستان سلطانیه نیز به ۴- درجه سانتیگراد رسید، افزود: با توجه به زیر صفر رسید میزان دما در برخی از مناطق این استان، یخبندان صبحگاهی نیز اتفاق افتاد.

وی اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته گیلوان از توابع شهرستان طارم با ۱۷ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین نقطه این استان گزارش شد و بر اساس پیش بینی های صورت گرفته هوای زنجان تا پایان هفته جاری سرد خواهد بود.

سلطانی با یادآوری اینکه بامداد چهارشنبه هفته گذشته برف برخی ارتفاعات استان زنجان (شهرستان زنجان و طارم) را سفیدپوش کرد، افزود: تا روز دوشنبه هوای زنجان در شرایط پایدار خواهد بود اما از روز سه شنبه /۲۷ آبان ماه/ تا پایان هفته احتمال بارش باران وجود دارد.   

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان زنجان به کمینه و بیشینه دمای این استان در طی ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: طی مدت یاد شده میزان کمینه و بیشینه دما در خیرآباد ۴- و ۱۰،  دانشگاه زنجان ۴- و ۱۱، سجاس ۴- و ۱۱،  فرودگاه زنجان ۳- و ۹، زنجان ۳- و ۱۱،  صائین قلعه ۳- و ۱۲، نیک پی ۳- و ۱۲،  ابهر ۲- و ۱۱، قیدار ۲- و ۹، حلب ۲- و ۱۳، گرماب ۲- و ۱۲، باش قشلاق گرماب ۲- و ۱۱، زرین رود ۲- و ۱۳، دندی ۲- و ۱۰، خرمدره ۱- و ۱۱، پری ۰ و ۱۱، ماهنشان ۲ و ۱۳، گیلوان ۷ و ۱۷ و آببر ۷ و ۱ درجه سانتیگراد به ثبت رسید.

در حال حاضر استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و چهار ایستگاه دیگر نیز بطور ۱۲ ساعته، کارشناسان حرفه‌ای مستقرند و داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود.

منبع / ایرنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org