زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/8/8 -

سپاه برای محرومیت‌زدایی در مناطق محروم زنجان برنامه ویژه دارد

جانشین سپاه استان زنجان با بیان اینکه پدافند غیرعامل در حوزه‌های مختلف پدافند زیستی مبارزه با کرونا و پدافند فنی موصون‌سازی زیر ساخت‌ها دارای اهمیت است، گفت: سپاه برای محرومیت‌زدایی در مناطق محروم برنامه‌های ویژه‌ای دارد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
شامگاه چهارشنبه به مناسبت هفته پدافند غیرعامل جلسه کار‌گروه پدافند غیر عامل و مدیریت بحران بسیج مهندسین عمران و معماری استان زنجان برگزار شد.
در این جلسه سرهنگ ابوالفضل طهماسبی، جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل بر پیگیری مصوبات و طرح‌ها تاکید کرد و اظهار داشت: بحث پدافند غیرعامل در حوزه‌های مختلف پدافند زیستی خصوصا مبارزه و مقابله با کرونا، تلاش برای بالا بردن امنیت غذایی، پدافند فنی و مصون‌سازی زیر ساخت‌ها بسیار مهم است.

وی با اشاره به گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی افزود: اقشار مختلف بسیج همواره در امر خدمت‌رسانی به اقشار مختلف مردم حضور دارند و نمونه بارز آن برنامه‌ریزی و انجام خدمات بسیج توسط بسیج مهندسین در قالب برنامه‌های عمرانی و جهادی است.

جانشین سپاه انصارالمهدی‌(عج) استان زنجان خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج در مناطق محروم همواره حضور می‌یابند و بر اساس ظرفیت‌های موجود اقدام به محرومیت‌زدایی در زمینه‌های مختلف می‌کنند که در این راستا بعد از شیوع ویروس کرونا تلاش‌های چشمگیری انجام شد تا با توزیع کمک مومنانه اندکی از نیاز‌های اقشار نیازمند جامعه تامین شود.

این مسئول با تاکید بر این‌که یاد و خاطره شهدا همواره زنده خواهد ماند عنوان کرد: در این راستا با همراهی سپاه و اقشار مختلف بسیج در سال 1400 کنگره 3535 شهید استان برگزار خواهد شد.

منبع: تسنیم

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org