زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/7/8 - ارائه خدمات غیر حضوری در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خدابنده؛

ثبت 21 مورد استعلام در سامانه سامط

محرمعلی اکبری نسب رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خدابنده با بیان این که در شهریور ماه امسال 21 مورد استعلام در سامانه سامط ثبت شده است، گفت :تعداد استعلام های معادن  2 مورد، اخذ سند 5 مورد و برداشت نقاط توسط جی پی اس دو فرکانسه ر 5 مورد انجام گرفته است
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

به گزارش سایت زنجان، محرمعلی اکبری نسب رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خدابنده با بیان این که در شهریور ماه امسال 21 مورد استعلام در سامانه سامط ثبت شده است، گفت :تعداد استعلام های معادن  2 مورد، اخذ سند 5 مورد و برداشت نقاط توسط جی پی اس دو فرکانسه ر 5 مورد انجام گرفته است

وی با اشاره به این که، 206 هکتار از اراضی ملی این شهرستان در شهریور ماه طعمه حریق شد افزود: تعداد گزارش واصله به یگان این اداره 11 مورد ثبت شده است.

اکبری نسب در ادامه اظهار داشت: 3 مورد تمدید پروانه چرا به میزان 870 رأس دام و همچنین 2 مورد اهاله طرح مرتع داری به مساحت 2 هزار و 380 هکتار در این بازه زمانی صورت گرفته است.

این مقام به عملکرد اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان در شهریورماه امسال اشاره کرد و گفت: مراقبت و آبیاری حوزه آبخیز شهری در سطح 35 هکتار وهزینه 570 میلیون ریال اقدام شده است.

وی ادامه داد: اجرای سیل بند زاغه لو با حجم 500 متر مکعب و همچنین با تامین اعتبار 2 هزار و360 میلیون ریال از دیگر اقدامات اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خدابنده در شهریور ماه بوده است.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org