زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1399/6/19 - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

اجرای 44 پروژه مشارکتی آب و فاضلاب در استان زنجان

علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: این تعداد پروژه شامل حفر و تجهیز 3 حلقه چاه، حفر و لایروبی دو حلقه قنات، دو مورد بهسازی چشمه تامین آب شرب و احداث یک باب ایستگاه پمپاژ می باشد.
اجرای 44 پروژه مشارکتی آب و فاضلاب در استان زنجان
جزء قاسمی ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت : اجرای 36 کیلومتر خط انتقال، احداث هزار و 470 متر مکعب مخزن ذخیره سازی آب، اجرای بیش از 98 کیلومتر شبکه توزیع آب شرب، خرید بیش از 10 میلیارد ریال تجهیزات و اختصاص 5 میلیارد ریال جهت نیرورسانی به ایستگاه های پمپاژ از دیگر پروژه هایی است که طی سال گذشته بصورت مشارکتی انجام گردیده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ادامه داد: از این میزان پروژه، اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال توسط شرکت آب و فاضلاب، 18 میلیارد ریال از محل اعتبارات دهیاری ها، 10 میلیارد ریال از محل خودیاری مردم، 7 میلیارد ریال توسط خیرین، یک میلیارد و 250 میلیون ریال توسط قرارگاه بسیج سازندگی و 940 میلیون ریال نیز توسط بسیج سازندگی استان تامین گردیده است.

وی هدف از اجرای طرح های مشارکتی را رفع کمبود اعتبارات عمرانی، مشارکت دادن مردم در امر تامین، انتقال و توزیع آب شرب و همچنین ایجاد رابطه همدلانه بین مجموعه شرکت آب و فاضلاب و مردم عنوان کرد تا از این طریق مشترکین قدر نعمت الهی آب را بیش از پیش دانسته و در مصرف بهینه آن بکوشند.

جزء قاسمی گفت: امسال نیز 6 پروژه مشارکتی در سطح استان در دست اجرا می باشد که این طرح ها در زمینه اجرای خط انتقال، شبکه توزیع آب شرب و احداث مخازن ذخیره آب روستایی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: برای اجرای این 6 پروژه علاوه بر اعتبارات شرکت آب و فاضلاب، 10 میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات دهیاری ها، مشارکت های مردمی، خیرین و بسیج سازندگی تامین خواهد شد.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org