زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/15 -

نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس در زنجان

دانش آموزان زنجانی سال تحصیلی جدید را با رعایت شیوه نامه های بهداشتی آغاز کردند.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
همزمان با سراسر کشور زنگ مدارس سال تحصیلی جدید صبح امروز بدست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در مدرسه فرهنگیان زنجان نواخته شد و دانش آموزان با رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس درزنجان

استاندار زنجان در این مراسم با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید گفت: همه تدابیر بهداشتی و آموزش‌های لازم برای بازگشایی مدارس صورت گرفته است و نگرانی‌های والدین نیز در بازگشایی مدارس لحاظ شده است.

حقیقی با تاکید بر اینکه در این مسیر خانواده ها نیز بطور جدی همکاری و مشارکت کنند، گفت: همانطور که در اجرای دستورالعمل های بهداشتی پیوسته خواستار مشارکت جدی آحاد جامعه شدیم، برای حفظ سلامت فرزندان‌مان در مدارس نیز به همیاری خانواده ها نیاز داریم.

وی گفت: اگر چه هیچ چیز نمی‌تواند جای آموزش حضوری را بگیرد، اما روند آموزش باید آغاز می‌شد و ما در رابطه با رعایت شیوه‌ نامه‌های بهداشتی در مدارس سخت‌گیرانه رفتار خواهیم کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش زنجان نیز گفت: با حمایت ویژه وزارتخانه آموزش و پرورش مدارس امروز با اولویت رعایت بهداشت بازگشایی شد .

رفیعی افزود: مدارسی مثل مدارس روستایی که جمعیت کمتری دارند مدارس به صورت روزانه دایر است اما مدارسی که جمعیت زیادی دارند تعداد دانش آموزان در کلاسها به صورت 10 یا کمتر گروه بندی شده است.

وی گفت: مبنای آموزش کلاسهای حضوری است اما شبکه شاد و تلویزیونی نیز مکمل فعالیت کلاسی خواهد بود.

مدیر کل دفتر پیش دبستانی و دبستانی وزارت آموزش و پرورش در این مراسم گفت: در این شرایط بدنبال بهترین راه برای آموزش دانش آموزان هستیم و استان زنجان برای بازگشایی بازگشایی مدارس شیوه نامه بهداشتی را رعایت کرده است.

 
اخبار زنجان

منبع: صدا و سیما
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org