زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/28 - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع دستی استان زنجان خبر داد:

توافق پرداخت تسهیلات بوم گردی در قالب اشتغالزایی روستایی در زنجان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع دستی استان زنجان از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی برای احداث اقامتگاه های بوم گردی در زنجان با همکاری صندوق کار آفرینی امید خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع دستی استان زنجان از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی برای احداث اقامتگاه های بوم گردی در زنجان با همکاری صندوق کار آفرینی امید خبر داد.
تسهیلات بوم گردیبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، ارجمند مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: با همکاری اداره کل میراث فرهنگی زنجان و صندوق کار آفرینی امید، تسهیلات بوم گردی به منظور توسعه زیرساخت‌های گردشگری به روستائیان در قالب طرح­های اشتغالزایی روستایی پرداخت می‌شود.

او با بیان اینکه جلسه توافق همکاری مشترک اداره کل میراث فرهنگی زنجان و صندوق کارآفرینی امید، مبنی بر بررسی مسائل، مشکلات و پیشنهاد‌های احتمالی در زمینه ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به فعالان حوزه اقامتگاه‌های بوم‌گردی تشکیل شد،گفت: از احداث و راه اندازی اقامتگاه‌های بوم گردی در استان زنجان در قالب طرح‌های اشتغالزایی روستایی حمایت خواهد شد.

ارجمند ادامه داد: فراهم کردن زمینه پیشرفت و رفع مسائل و مشکلات اقامتگاه‌های بوم گردی و جمع آوری نظر‌ها و پیشنهاد‌ها به منظور بهبود وضعیت از هدف‌ها و راهبرد‌های این تفاهم نامه است.
 
او خاطر نشان کرد: توجه به این حوزه علاوه بر اشتغالزایی برای مردم بومی، سبب جلوگیری از مهاجرت مردم از روستا‌ها به شهر می‌شود و  حفظ، مرمت و احیای بنا‌های تاریخی در روستا‌های هدف گردشگری باید با توجه به حفظ اصالت و فرهنگ روستا انجام گیرد.
 
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org