زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1401/5/27 -

ورود حدود 10 هزارتن گندم خارجی به استان زنجان

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: حسب پیگیری های بعمل آمده از ابتدای امسال تا 26 مرداد حدود 10 هزارتن گندم خارجی با تخصیص شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران وارد استان زنجان شده است.

ورود حدود 10 هزارتن گندم خارجی به استان زنجان
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی اله زمانی با اشاره به ورود گندم خارجی به استان، اظهار کرد: حدود 10هزارتن گندم خارجی در قالب 195 محموله از طریق حمل و نقل ریلی و جاده‌ای در مراکز ذخیره سازی ملکی نگهداری و مصرف می شود.
 
زمانی با بیان اینکه واردات گندم خارجی با هدف اختلاط با گندم داخلی انجام می‌شود، گفت: حدود 20 درصد گندم خارجی و 80 درصد گندم داخلی به کارخانجات آردسازی تخصیص داده می‌شود و با نظارت واحد کنترل کیفی، آرد با کیفیت به واحدهای خبازی سطح استان ارائه دهند.
 
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه گندم خارجی از سطح کیفی مطلوب‌تری برخودار است، اظهار داشت: با توجه به ارتقای کیفیت آردهای تولیدی و متعاقباً ارائه نان مطلوب‌تر به همشهریان عزیز، واردات گندم خارجی تا آخر سال ادامه خواهد داشت.
 
شایان ذکر است در سال 1400 بیش از 15 هزار و 562 تن گندم خارجی در قالب حمل و نقل ریلی و جاده‌ای، جهت ذخیره سازی و استفاده در تولید آرد کارخانجات آردسازی وارد استان زنجان شده بود.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org