زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1401/2/28 -

برگزاری نشست تخصصی گذر موفق از پیک بار تابستان

 نشست تخصصی گذر موفق از پیک‌بار تابستان 1401 با حضور سرپرستان شعب بانک‌های استان زنجان در شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان برگزار شد.

برگزاری نشست تخصصی گذر موفق از پیک بار تابستان
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، در این نشست تخصصی، پیام جوادی مدیرعامل توزیع برق استان با اعلام اینکه بانک‌ها نقش تعیین کننده‌ای در جامعه دارند و به‌نوعی رگ‌های حیات اقتصادی و اجتماعی کشور هستند و باید با دقت و کارشناسی نحوه مدیریت مصرف برق در این مجموعه‌ها مورد بررسی قرار گیرد گفت: خوشبختانه مجموعه سرپرستی بانک‌های استان زنجان در پیک‌های بار تابستان‌های پیشین همیشه با همکاری به موقع ما را در رفع کاستی‌های شبکه یاری کرده‌اند و امید است امسال نیز باتوجه به ناترازی تولید و توزیع برق در کشور یاری رسان ما در ارائه برق پایدار به مشترکان باشند.

پیام جوادی افزود: اصلاح و بهینه‌سازی روشنایی داخلی و استفاده از لامپ‌های نسل جدید، استفاده از وسایل سرمایشی استاندارد و متناسب با آب‌وهوای منطقه جغرافیایی و تغییر ساعات کاری گام‌هایی است که می‌تواند ما را در مدیریت مصرف تابستان کمک کند.


جوادی استفاده از نیروگاه‌های اضطراری و خودتامین بانک‌ها در ساعات پیک بار را نیز یکی از راهکارهای مناسب همکاری این مجموعه با شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان عنوان کرد و افزود: سرپرستی شعب بانک‌ها با همکاری کارشناسان توزیع برق نسبت به پایش و آماده‌به‌کاری این مولدها اقدام کنند تا در مواقع ضروری بتوانیم از پتانسیل این مولدها استفاده کنیم.


وی از الزام دستگاه‌های دولتی به خودتامینی حداقل 30درصد از برق مصرفی از طریق نیروگاه‌های تجدیدپذیر  خبر داد و گفت: براساس قانون ابلاغ شده همه دستگاه‌ها باید از انرژی‌های تجدیدپذیر برای تامین بخشی از برق مصرفی خود اقدام کنند و امید است بانک‌های استان نیز در این راه گام بردارند و با توجه به گستردگی خدمات و شعب با نصب پنل‌های خورشیدی به راحتی برق خود را تامین کنند.

 
گفتنی است در این دیدار راهکارهای تعامل و همکاری بین بانک‌های استان زنجان و شرکت توزیع نیروی برق استان بررسی شد.
نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org