زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1401/2/20 - حجت‌الاسلام الاسلام موسوی معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان زنجان:

مشارکت مرکز افق در آزادسازی زندانیان

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان زنجان از مشارکت مرکز افق امامزاده سید ابراهیم ع زنجان در آزادسازی زندانیان خبر داد و گفت: از این محل 4 زندانی آزاد شدند.

مشارکت مرکز افق در آزادسازی زندانیان
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، حجت‌الاسلام موسوی گفت: یکی از طرح های بسیار خوب اوقاف در  راستای کمک به زندانیان و اجرای نیات واقفین نیک اندیش، مشارکت در آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در استان است.

وی تصریح کرد:امروز افراد شریف بسیاری در جامعه وجود دارند که به علت شرایط بد اقتصادی و یا هر علت غیر عمد دیگر به زندان افتاده اند و به علت ناتوانی از پرداخت جریمه و یا دیه مجبور به تحمل زندان هستند.

وی در ادامه از مشارکت ۴۵ میلیون تومانی مرکز افق امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان در آزادی ۴ زندانی غیر عمد خبر داد و اضافه کرد: آزادی مستقیم زندانی به مبلغ با تامین  ۲۰ میلیون تومان، مشارکت در آزادی یک زندانی به مبلغ  بیش از ۵ میلیون تومان از جمله این اقدامات بوده است.

حجت‌الاسلام موسوی گفت: مشارکت در آزادی یک زندانی به مبلغ ۱۱ میلیون تومان و پرداخت بدهی یک زندانی به مبلغ ۱۰ میلیون تومان نیز از دیگر اقداماتی است که در این حوزه انجام شده است.

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه زنجان با بیان اینکه آزاد سازی زندانیان از طریق بهره گیری از ظرفیت مشارکت های مردمی و درآمدهای موقوفات با نیات خیر  به صورت مستمر ادامه خواهد داشت، افزود:هدف از این کار  استفاده از ظرفیت امامزادگان و بقاع متبرکه و موقوفات در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است.
نظرات شما:
اخبار اداره کل اوقاف و امور خیریه زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org