زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1401/2/19 - مردم نگران نباشند؛

روغن و ماکارونی به‌ مقدار کافی به بازار عرضه خواهد شد

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: تاکنون مجوزی برای افزایش نرخ مصوب در اقلام اساسی توسط سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده صادر نشده است.
روغن و ماکارونی به‌ مقدار کافی به بازار عرضه خواهد شد
عبدالله جعفری اظهار کرد: با توجه به افزایش ۵۷ درصدی حقوق کارگران و ۳۵ درصدی حمل‌ونقل و متناسب با حد تورم، صاحبان صنایع درخواست تجدید نظر در نرخ‌ها را دارند و  نرخ برخی کالاها مانند ماکارونی توسط سازمان حمایت تعیین تکلیف شده است.

وی ادامه داد: در تامین اقلام اساسی مشکلی وجود ندارد و برخی کالاها که با نوسان در عرضه، در بازار مواجه هستیم، ظرف چند روز آینده به مقدار لازم عرضه خواهد شد. مایحتاج مردم با نظارت هر چه بیشتر تامین و توزیع شده و کمبود اقلام ضروری نخواهیم داشت.

جعفری با اشاره به اینکه روغن از جمله اقلام اساسی است که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور شده و هزینه زیادی برای تامین دانه‌های روغنی صرف می‌شود، ادامه داد: با حل مشکلات صنایع روغن، عرضه مستمر انجام خواهد شد، به همین خاطر از مردم درخواست داریم نگران این موضوع نباشند.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه کارخانه‌های تولیدکننده متناسب با افزایش هزینه از سازمان حمایت درخواست اصلاح نرخ‌ها را دارند، بیان کرد: در حوزه روغن طبق آخرین تصمیم‌گیری‌ها مقرر شده است که افزایش هزینه‌ها توسط دولت جبران و افزایش نرخ حادث نشود. برنج وارداتی دولتی نیز با نرخ مصوب توزیع می‌شود. همچنین نرخ مرغ ثابت و با نرخ مصوب ۳۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

جعفری با بیان اینکه شکر عرضه شده توسط دولت به صورت تنظیم بازاری نوسان قیمتی نداشته است، خاطرنشان کرد: برای فروش شکر قیمت درب کارخانه ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام و با توجه به نوع عرضه فله یا بسته‌بندی در بازار در عرضه است. همچنین سامانه ۱۲۴ سازمان حمایت آماده دریافت گزارش‌های مردمی و برخورد با تخلفات احتمالی است.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org