زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1401/1/31 -

طرح نظارتی اداره کل استاندارد زنجان بر کالاهای پر مصرف اجرا می‌شود

 مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: طرح نظارت بر عرضه کالاهای پرمصرف همه ساله همزمان با آغاز ماه رمضان در زنجان آغاز و تا پایان این ماه مبارک ادامه می‌یابد.
طرح نظارتی اداره کل استاندارد زنجان بر کالاهای پر مصرف اجرا می‌شود
داریوش اشکانی پور افزود: کارشناسان و بازرسان این اداره‌کل، در قالب اکیپ‌های چند نفره، از کالاهای پرمصرف خانوارها شامل روغن سرخ‌کردنی، روغن مایع خوراکی مصرف خانوار، زعفران، کشک مایع، شیر پاستوریزه، شیر فرادما، کره مارگارین، پنیر تازه، شکر، چای معطر، چای سیاه، زولبیا، بامیه و غیره درسطح بازار بازرسی و نمونه‌برداری می‌کنند.

وی، هدف از اجرای این طرح را سالم‌سازی بازار مصرف و جلوگیری از توزیع کالاهای فاقد کیفیت و بدون نشان استاندارد عنوان کرد و گفت: در این راستا کارشناسان اداره کل استاندارد استان، ضمن جمع‌آوری کالاهای غیراستاندارد، با عرضه‌کنندگان متخلف نیز برخورد قانونی خواهد شد.

این مسوول به هم استانی ها توصیه کرد هنگام خرید کالاهای مورد نیاز خود، به علامت استاندارد کالا و کد ۱۰ رقمی زیر نشان استاندارد توجه کنند و در صورت هر گونه شبهه ای می توانند با ارسال این کد به سامانه ۱۰۰۰۱۵۱۷ از صحت و اعتبار نشان استاندارد نیز مطلع شوند.

به گفته مدیرکل استاندارد استان زنجان، سامانه تلفنی ۱۵۱۷ نیز آماده دریافت و رسیدگی به شکایات زنجانی ها در این خصوص است.

وی یادآوری کرد: این اداره کل پیش از این نیز طرح ویژه عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران در این استان را از ۱۵ اسفند ۱۴۰۰، تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ اجرا کرد.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org