زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1401/1/25 - در دهه اول ماه مبارک رمضان انجام شد:

تهیه و توزیع قریب به ۹۵۰۰ بسته معیشتی بین مددجویان زنجانی

براساس آمار های موجود ۹ هزار و ۴۹۳ بسته معیشتی از محل کمک خیران زنجانی در قالب طرح اطعام مهدوی و رزمایش بخشش ایرانیان در دهه اول ماه مبارک رمضان تهیه وبین خانواده های عزیز تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند این استان توزیع شده است.

تهیه و توزیع قریب به ۹۵۰۰ بسته معیشتی بین مددجویان زنجانی
به گزارش سایت زنجان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، روح اله صالحی، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از اجرای برنامه های ماه مبارک رمضان در قالب رزمایش بخشش ایرانیان، اطعام مهدوی، گفت: یکی از برنامه های اجرایی کمیته امداد در قالب این رزمایش ملی، معنوی و اجتماعی تهیه و توزیع غذای گرم، بسته های معیشتی و افطاری ساده بین خانواده های عزیز تحت حمایت در قالب طرح اطعام مهدوی بوده که با مشارکت مناسب خیران زنجانی از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز گردیده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه می یابد.

وی با اشاره به اینکه تهیه و توزیع بسته های معیشتی وغذایی بین خانواده های عزیز تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند این استان  با هدف کمک به معیشت جامعه هدف این نهاد در ماه مبارک رمضان از برنامه های مهم اجرایی کمیته امداد استان زنجان در این ماه است، افزود: یکی از برنامه های اجرایی کمیته امداد در قالب این رزمایش ملی، معنوی و اجتماعی تهیه و توزیع غذای گرم، بسته های معیشتی و افطاری ساده بین خانواده های عزیز تحت حمایت در قالب طرح اطعام مهدوی بوده که با مشارکت مناسب خیران زنجانی از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز گردیده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه می یابد.

صالحی تصریح کرد: به منظور تهیه وتوزیع این مقدار بسته های معیشتی بیش از پنج میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان از محل مشارکت خیران نیکوکار ومراکز نیکوکاری در سطح استان هزینه شده است .

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: خیران نیک اندیش و مومنین روزه دار استان می توانند با مشارکت در طرح "اطعام مهدوی وافطاری ساده "از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۰۲۴*۸۸۷۷*، تلفن گویای ۳۳۱۱۶ و شماره کارت مجازی۰۴۲۰-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷ کمک های خود را به دست خانواده های نیازمند استان برسانند و در این امر خداپسندانه سهیم شوند. 

نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org