زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1401/1/24 - در راستای مسئولیت های اجتماعی؛

شرکت گاز استان زنجان 54 اشتراک رایگان گاز واگذار کرد

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در راستای مسئولیت های اجتماعی و به منظور کمک به بخش محروم جامعه و سایر اماکن واجد شرایط؛ در سال گذشته ۵۴  اشتراک رایگان به مدد جویان کمیته امداد، بهزیستی و ایثارگران و اماکن واجد شرایط واگذار شد.

شرکت گاز استان زنجان 54 اشتراک رایگان گاز واگذار کرد
رحیم سلیمانی نژاد با اعلام اینکه واگذاری انشعاب رایگان در چهارچوب اجرای ماده ۸۰ قانون پنج ساله ششم توسعه انجام و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، اماکن مذهبی، خانواده های معزز شهدا و جانبازانِ بالای ۲۵ درصد از پرداخت هزینه انشعابات گاز؛ معاف هستند؛ افزود: در این راستا؛ سال گذشته۶ انشعاب گاز رایگان برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)؛ ۸ انشعاب گاز به خانواده های تحت پوشش بهزیستی و ۳۶ انشعاب به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و ۴ انشعاب گاز به مساجد روستائی و حسینیه ها به صورت رایگان ارائه شده است.

وی اظهار داشت: در راستای انجام وظایف قانونی و مسئولیت‌های اجتماعی، کمک به رفع محرومیت‌ های استان و توسعه متوازن نعمت گاز در جامعه؛ از زمان ابلاغ مصوبه مجلس شورای اسلامی؛ این اقدام در دستور کار شرکت گاز زنجان قرار دارد. 

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه این اقدام در تمامی ادارات گازرسانی استان انجام می شود، افزود: مدد‌جویان نهاد‌‌های حمایتی در صورتیکه تاکنون از این امتیاز استفاده نکرده اند می توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به اداره گاز منطقه؛ در زمان اشتراک پذیری از این امتیاز فقط برای یکبار استفاده کنند.

مهندس سلیمانی نژاد با بیان اینکه براساس این طرح، مشترکین مورد نظر از پرداخت مبالغ مربوط به دریافت کنتور گاز معاف شده و به صورت رایگان مشترک شرکت گاز می شوند؛ افزود: اماکن مذهبی تازه تاسیس و یا اماکنی که به تازگی از خدمات گازرسانی برخوردار شده اند نیز شامل این معافیت انشعاب می شوند.

وی همچنین از معافیت پرداخت قبوض گاز مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: در راستای جمع آوری اطلاعات، لازم است خانوارهای مستمری‌بگیر اطلاعات قبوض گاز خود را در اختیار کمیته امداد و بهزیستی قرار دهند تا به نسبت نوع مصرف انرژی از تخفیف یا رایگان کامل بهره مند شوند.
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org