زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1401/1/23 - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

جمع آوری بیش از 16 میلیون متر مکعب فاضلاب در شهر زنجان طی سالی که گذشت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: طی سال گذشته بیش از 16 میلیون متر مکعب فاضلاب در شهر زنجان جمع آوری و تصفیه شد.
جمع آوری بیش از 16 میلیون متر مکعب فاضلاب در شهر زنجان طی سالی که گذشت
«علیرضا جزءقاسمی» اظهار کرد: نصب 155 منهول فاضلاب سرقت شده برای جلوگیری از بروز حوادث برای شهروندان و سم پاشی بالغ بر 6 هزار و 910 منهول شبکه جمع آوری فاضلاب از دیگر اقدامات شرکت آب و فاضلاب در شهر زنجان در سال گذشته بوده است.

وی افزود: در راستای خدمات بخش فاضلاب شهر زنجان 322 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب به وسیله واتر جت شستشو داده شده و بالغ بر 6 هزار منهول( آدم رو) نیز بازرسی و عیب یابی گردیده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ادامه داد: همسطح سازی دریچه های فاضلاب به تعداد 888 عدد و رفع گرفتگی شبکه و انشعابات فاضلاب به تعداد 886 فقره از دیگر خدمات بخش فاضلاب در شهر زنجان بوده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: خدمات جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب به عنوان یکی از شاخص های بهداشت جوامع شهری در شهر زنجان نیز رو به گسترش داشته  و اکنون 390 کیلومتر شبکه جمع آوری و خطوط انتقال فاضلاب در این شهر ایجاد شده است که حدود 60 درصد فاضلاب تولیدی شهروندان بصورت اصولی و بهداشتی جمع آوری و تصفیه می شود.

وی ضمن اشاره به عقد قرارداد فروش پساب تصفیه خانه آب زنجان به شرکت راشا کاسپین گفت: با انعقاد این قراردادروزانه 12 هزار متر مکعب از پساب تولیدی تصفیه خانه شهر زنجان تحویل این واحد صنعتی شده و به همین مقدار در مصرف آب پاک این واحد صرفه جویی می شود.

جزءقاسمی گفت: هم اکنون بیش از 91 هزار خانوار در شهر زنجان از خدمات جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب برخوردار بوده و در راستای توسعه این خدمات، در سال گذشته افزون بر 9 میلیارد ریال برای بهره برداری از شبکه جمع آوری و و خطوط انتقال فاضلاب این شهر هزینه شده است.

منبع: برقآب
نظرات شما:
اخبار شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org