زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1401/1/22 -

فقط در 3 روز مجوز شغلی بگیرید!

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از صدور مجوز مشاغل خانگی در 3 روز خبر داد و گفت: با این کار فعالیت در رشته‌های مختلف تسهیل می‌شود.

فقط در 3 روز مجوز شغلی بگیرید!
طیب جعفری، سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اظهار کرد: از این پس صدور مجوز برای مشاغل خرد و خانگی، پس از درخواست متقاضی و تکمیل فرم‌ در سامانه ثبت مجوز، حداکثر ظرف مدت سه روز انجام خواهد شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه بر اساس سیاست‌های جدید وزارت متبوع، صدور مجوز برای مشاغل خرد و خانگی، پس از درخواست متقاضی و تکمیل فرم‌ در سامانه ثبت مجوز، حداکثر ظرف مدت سه روز از سوی دستگاه اجرایی مربوطه بررسی خواهد شد، گفت: در صورت عدم بررسی طرح در مدت زمان تعیین شده، مجوز بصورت خودکار صادر می‌شود این پروسه کاملا الکترونیکی و بدون حضور متقاضی انجام می‌شود و کارشناسان این حوزه نیز فقط نقش نظارتی دارند.

جعفری با بیان اینکه مراکز مشاوره کارآفرینی که در واقع راهبری طرح‌های دانش‌بنیان در این بخش انجام می‌شود در سطح استان دفاتر فیزیکی و الکترونیکی دارند، گفت: این مراکز با کمترین هزینه خدمات مشاوره‌ای برای متقاضیان علاقمند به فعالیت در حوزه مشاغل خانگی ارائه می دهند و این ادعا را داریم که هرسال رسته‌های فعالیت مشاغل خرد و خانگی به نسبت ظرفیت استان در سامانه به روزرسانی می‌شود.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه از عارضه‌یابی واحدهای تولیدی در استان خبر داد و افزود: تلاش داریم این خدمات را از طریق واحدهای شتاب دهند و واحدهای تحقیق و توسعه (R&D) فعال در واحدها، به جامعه هدف ارائه دهیم تا ایرادهای فعلی در مسیر تولید و بهره‌وری در واحدها برطرف شود.

وی با بیان اینکه در استان زنجان ظرفیت های مناسب و زمینه های خوبی برای اجرای عملیات عارضه یابی واحدهای تولیدی وجود دارد، اظهار داشت: این خدمات از سوی بخش دولتی در قالب کاگروه اشتغال و سرمایه گذاری انجام می شود و بخش خصوصی نیز در این زمینه همراهی لازم را برای برطرف شدن مشکلات دارد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه در صدد هستیم تا خدمات عارضه‌یابی را برای واحدهای واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی استان انجام دهیم، گفت: این روند در استان برای ارتقای بهره وری و حل مشکلات حوزه تولید با جدیت و به صورت فراگیر در دستور کار است.

جعفری به ضرورت حمایت از فعالیت‌های دانش بنیان و سوق دادن بنگاه‌های تولیدی به سمت فعالیت‌های مبتنی بر دانش تاکید کرد و گفت: عارضه‌یابی و آسیب‌شناسی فعالیت واحدهای تولیدی در استان نیز اقدامی در این راستا است.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org