زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/12/18 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد؛

مرکز نیکوکاری تخصصی صالحین در بخش بزینه رود افتتاح شد

۱۶۰ مرکز نیکوکاری در راستای خدمت رسانی به نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه در سطح استان با مجوز و نظارت کمیته امداد استان زنجان و مدیریت مردمی فعالیت دارند که از این تعداد ۵۶ مرکز به صورت تخصصی در بخش های اشتغال و کارآفرینی، زکات، فرهنگی، مشاوره و مددکاری، مسکن، ایتام و امور حقوقی به جامعه هدف ارائه خدمت می نمایند.

مرکز نیکوکاری تخصصی صالحین در بخش بزینه رود افتتاح شد
 روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری تخصصی صالحین زکات بخش بزینه رود که با حضور حجت الاسلام و المسلمین اصلانی امام جمعه زرین رود وجمعی از مسئولین این شهر برگزار گردید، گفت: مراکز نیکوکاری به عنوان بازوان اجرایی این نهاد در محرومیت زدایی نقش بی بدیلی در خدمت رسانی به اقشار نیازمند دارند.

وی با بیان اینکه، هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری واگذاری امور مردم به مردم است، افزود: این مراکز به صورت کاملاً داوطلبانه و مردمی ایجاد گردیده و با بهره گیری از ظرفیت های مردمی به صورت محله مبنا و تخصصی در حوزه ترویج فرهنگ خیر و احسان فعالیت دارند.

صالحی با بیان اینکه، رویکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) اجتماع محور کردن فرآیند فقر زدایی و توانمند سازی است تصریح کرد: ۱۶۹ مرکز نیکوکاری در راستای خدمت رسانی به نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه در سطح استان با مجوز و نظارت کمیته امداد استان زنجان و مدیریت کاملاً گروهی فعالیت دارند که از این تعداد ۵۶ مرکز به صورت تخصصی در بخش های اشتغال و کارآفرینی، زکات، فرهنگی، مشاوره و مددکاری، مسکن، ایتام و امور حقوقی به جامعه هدف ارائه خدمت می نمایند.

وی با اشاره به افتتاح مرکز نیکوکاری تخصصی صالحین در دفتر امام جمعه شهر بزینه رود برای فعالیت تخصصی در امر الهی زکات، ادامه داد: هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری تخصصی زکات در مناطق مختلف بهره گیری بیشتر از ظرفیت های مردمی در توسعه و ترویج فرهنگ پرداخت زکات و ارتقاء مداخلات مردمی در احیاء این فریضه الهی است.

نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org