زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/11/5 -

24 روستای استان زنجان به گاز متصل می‌شود

سرپرست شرکت گاز استان زنجان گفت: همزمان با دهه فجر 24 روستای استان به گاز متصل می‌شود.
24 روستای استان زنجان به گاز متصل می‌شود
 رحیم سلیمانی‌‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت گاز استان زنجان دهه فجر ۱۴۰۰ را با افتتاح گازرسانی به ۳۲ واحد صنعتی و تولیدی، اجرای عملیات گازرسانی به ۲۴ روستا و بهره برداری از ۷ پروژه گازرسانی روستایی، آغاز می‌کند.

سرپرست این شرکت با اشاره به بهره برداری از این پروژه‌ها در دهه مبارک فجر گفت: در مجموع بیش از ۱۲۹ میلیارد و ۱۷۹ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به افتتاح ۳۲ واحد صنعتی و تولیدی در استان تصریح کرد: برای این طرح‌ها بیش از ۴ میلیارد و ۸۱ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

سلیمانی‌نژاد همچنین از افتتاح طرح گازرسانی به ۷ روستای استان خبر داد و افزود: با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۲۴ میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان؛ مجموع روستاهای بهره‌مند از گاز استان زنجان به ۶۱۰ روستا با ۸۹.۱ درصد می‌رسد.

سرپرست شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: همچنین عملیات اجرایی ۲۴ پروژه گازرسانی با پیش‌بینی هزینه‌ای بالغ بر۱۰۰ میلیارد و ۲۲۸ میلیون تومان اعتبار نیز آغاز می‌شود تا یک هزار و ۲۴۸ خانوار روستایی دیگر به شبکه گاز کشور متصل شوند.

وی با بیان اینکه این اقدامات ارزشمند با زحمات شبانه‌روزی کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان، به انجام رسیده است، اظهار کرد: امیدواریم همچنان گامهای استوار خود را به عنوان تامین کننده گاز طبیعی شهروندان زنجانی که نقشی مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ایفا می‌کند، برداریم.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org