زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/11/5 -

دستورالعمل پرداخت وام بدون ضامن ابلاغ نشده است

۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن
رئیس شورای هماهنگی بانک‌های استان زنجان گفت: فعلا دستورالعمل پرداخت وام بدون ضامن به استان زنجان ابلاغ نشده است.

دستورالعمل پرداخت وام بدون ضامن ابلاغ نشده است
حسن دادگر، رئیس شورای هماهنگی بانک‌های استان زنجان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: فعلا دستورالعمل پرداخت وام بدون ضامن به استان زنجان ابلاغ نشده است و به محض ابلاغ جزئیات این وام اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های استان زنجان از مردم خواست تا ابلاغ این بخشنامه صبر کنند تا شورای هماهنگی بانک‌ها جزئیات آن را اعلام کند.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه این موضوع موجب شادی مردم شده و امیدواریم از کار آنها گره‌گشایی کند، تصریح کرد: به محض ابلاغ این دستورالعمل بانک‌ها پرداخت وام را آغاز خواهند کرد، البته شرایط خاصی دارد که از جمله آن حقوق‌بگیر دولت بودن اشخاص است.

دادگر تاکید کرد: بخشنامه و مصوبات اجرایی شدن این موضوع در حال اجرا و ابلاغ است. مصوبات هیات مدیره‌ها اخذ شده، بر این اساس تسهیلات تا ۵۰ میلیون تومان تسهیلات بدون ضامن و با نامه کسر از حقوق (شخص وام گیرنده) و همچنین از ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن و با کسر از حقوق (شخص وام گیرنده) به همراه چک یا سفته حسب مورد (امکان پرداخت دارد) به بانک ارائه می‌دهند.

گفتنی است، در مرحله اول شرایط دریافت وام خرد برای شاغلان، بازنشستگان، مستمری‌بگیران دستگاه‌های اجرایی، اعم از وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت‌های بزرگ بخش خصوصی که از شعب بانک‌های ذی‌ربط حقوق پرداخت می‌کنند، در صورتی که در رتبه اعتباری A، B و C باشند، می‌توانند بدون ضامن تسهیلات دریافت کنند.

فارس
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org