زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/14 -

اطلاعات شهدای زنجان از ۱۰ استان دریافت شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: ۶۰۰ شهید این استان دارای شناسنامه و متولد زنجان هستند اما در سایر نقاط کشور دفن شده‌اند که برای جمع‌آوری اطلاعات این شهیدان با ۲۰ استان مکاتبه شده تا شهدای زنجانی که شهادتشان در آن استان ثبت شده را برای تکمیل لیست شمار شهدای کنگره ۳۵۳۵ به زنجان ارسال کنند و تاکنون ۱۰ استان این اطلاعات را ارسال کرده‌اند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علی کاظمی اظهار داشت: این استان سه هزارو ۵۳۶ شهید دارد و کنگره شهدای زنجان، فرصت مناسبی برای اتمام کارهای نیمه‌تمام و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره سه هزار شهید این استان، بهار نهضت تکریم از خانواده‌های معظم شهدا، جمع‌آوری آثار و انتقال پیام خون مطهر شهدا به آیندگان و نسل‌های بعدی است.

کاظمی با بیان اینکه مسؤولیت کمیته جمع‌آوری آثار با بنیاد شهید استان است، افزود: کمیته جمع‌آوری آثار و تکریم شهدای کنگره، یکی از محوری‌ترین کمیته‌های این کنگره به شمار می‌رود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با تاکید بر برگزاری هر چه باشکوه‌تر کنگره سه هزار شهید این استان، ابراز کرد: مجوز تحویل ۱۲۲ هزار آثار شهدای این استان به دبیرخانه کنگره از مرکز اخذ شده است.

وی گفت: وصیت‌نامه شهدای این استان در هشت جلد، آماده‌سازی شده که تا کنون یک جلد آن به چاپ رسیده است تا جوانان و نوجوانان با رشادت‌های شهدا آشنا شوند.

کاظمی اظهار داشت: اسناد مربوط به شهدای استان زنجان با ۲۴ کمیته در استان تبادل می‌شود و در صورت انجام وظایف از سوی کمیته‌ها، کنگره سه هزار شهید استان زنجان می‌تواند بهترین کنگره در سطح کشور باشد.

وی خاطرنشان کرد: استفاده بیشتر از فضای مجازی برای شناساندن شهدای استان زنجان در جامعه ضروری است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: تا کنون در مجموع نام سه هزار شهید، هفت هزار و ۵۰۰ جانباز و ۵۸۶ آزاده در این استان به ثبت رسیده و ۱۰ هزار خانوار معادل جمعیت ۵۰ هزار نفری به صورت مستقیم با بنیاد شهید در ارتباط بوده و از خدمات این نهاد در حوزه‌های مربوطه بهره‌مند می‌شوند.

کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان در سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.


منبع: ایرنا

 
 

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org