زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/11/2 - به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار می شود

جشنواره ملی و کشوری فرهنگسازی مالیاتی

مسئول روابط عمومی اداره کل امورمالیاتی استان زنجان از برگزاری جشنواره ملی فرهنگسازی مالیاتی خبر داد.
جشنواره ملی و کشوری فرهنگسازی مالیاتی
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل امورمالیاتی استان زنجان، هاشم دینی، مسئول روابط عمومی اداره کل امورمالیاتی استان زنجان با اعلام این خبر عنوان کرد: در راستای گسترش فرهنگ سازی مالیات در سطح جامعه و به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر این مسابقه در بخش های ویدئو کست، انشاء، کاریکاتور، عکاسی با تلفن همراه، تهیه گزارش خبری، نقاشی، کتابخوانی، شعر، عکاسی با دوربین و شعر طنز و برگزار می­گردد.

دینی افزود : این جشنواره با همکاری استان های اصفهان، گلستان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، البرز، سمنان، کرمان، خراسان رضوی یزد ولرستان برگزار خواهدشد و پس از داوری آثار توسط سازمان امورمالیاتی کشور، به آثار برگزیده جوایز ارزنده ای تعلق خواهد گرفت.

دینی تصریح کرد: یکی از عوامل مؤثر در فرهنگ‌سازی مالیاتی، آگاهی مردم از ضرورت پرداخت مالیات و آشنایی با آثار پرداخت آن در جامعه است که در این راستا باهدف نهادینه شدن این فرهنگ، جشنواره ملی فرهنگسازی مالیاتی با توجه به تنوع رشته هادر قالب گروه های سنی مختلف با محوریت : مالیات و شهر من ، مالیات و عدالت اقتصادی ، فرار مالیاتی، مالیات و سلامت، مالیات و شفافیت، مردم و مالیات برگزار می­گردد.

وی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ پرداخت مالیات در جامعه و آشنایی شهروندان با این موضوع گفت: سازمان امورمالیاتی کشور به‌منظور شناساندن اثرات پرداخت مالیات و سوق دادن ذهن شهروندان به این مقوله بسیار مهم، این جشنواره را باهدف آگاه‌سازی نسبت به عواید و مزایای پرداخت مالیات در سطح کشور برگزار می­کند.

 دینی خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی در عرصه مالیات از ضروریات و اهداف اداره سازمان امورمالیاتی کشور است تا بدین‌وسیله بتوان نگرش پرداخت مالیات را تقویت کرد زیرا که پرداخت مالیات موجب رونق اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی و عمران و آبادانی می‌گردد و از اینرو اثرات پرداخت مالیات باید برای مردم روشن شود.

دینی با اشاره به برگزاری سه دوره از سری مسابقات ملی نقاشی سهم من از مالیات اعلام داشت آثار ارسالی هنرمندان استان زنجان مقام های اول تا سوم این مسابقات را کسب نموده اند.
نظرات شما:
اخبار اداره کل امور مالیاتی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org