زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)

1400/10/21 -

کلاهبرداری ۲۰ میلیارد تومانی به بهانه فروش خودرو‌های ارزانتر

فرمانده انتظامی استان زنجان از انهدام باندی که از ۵۰ شهروند زنجانی به بهانه فروش خودرو‌های خارجی زیر قیمت بازار کلاهبرداری کرده بودند خبر داد.
کلاهبرداری ۲۰ میلیارد تومانی به بهانه فروش خودرو‌های ارزانتر
سردار جهانبخش فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری توسط ۲نفر در زنجان به بهانه فروش خودرو‌های خارجی زیر قیمت بازار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

او می گوید: پس از رصد و پایش اخبار واصله و بررسی صحت و سقم آن موضوع به صورت ویژه در دستور و اولویت کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان زنجان قرار گرفت و پس از انجام هماهنگی‌های لازم، سرانجام متهمان در یک قرار ملاقات از پیش تعیین شده به جهت ثبت نام خودرو در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر شدند.

به گفته فرمانده انتظامی استان زنجان متهمان، از ۵۰ شهروند زنجانی، مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند که در بازجویی فنی کارآگاهان به بزه و جرم انتسابی اعتراف و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار جهانبخش از شهروندانی که به این شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند خواست تا جهت پیگیری موضوع به پلیس آگاهی استان زنجان مراجعه کنند. 

 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
نظرات شما:
اخبار پلیس فتا - ناجا

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org