زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/8/20 - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان:

۳۵۱ هزار مشترک زنجانی معاف از پرداخت قبض برق شدند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: ۳۵۱ هزار مشترک کم‌مصرف در استان، مشمول صد درصدی پرداخت قبض برق شدند.
۳۵۱ هزار مشترک زنجانی معاف از پرداخت قبض برق شدند
علیرضا علیزاده اظهار کرد: از ابتدای آبان‌ماه پارسال، طرح برق امید در استان زنجان همزمان با سراسر کشور اجرا شده و مشترکان برق با قرارگیری در سه گروه کم‌مصرف، خوش‌مصرف و پرمصرف از نتایج این طرح بهره‌مند شده‌اند که یکی از آن‌ها تخفیف کامل هزینه برق مصرفی ویژه مشترکان کم‌مصرف است.

وی با اشاره به اهداف طرح برق امید، افزود: تداوم رویه مصرف مشترکان کم‌مصرف، تغییر الگوی مشترکان پرمصرف از طریق مدیریت بهینه مصرف می‌تواند علاوه ‌بر کمک به اقتصاد خانوار، نقش موثری در صرفه‌جویی مصرف انرژی کشور داشته باشد.

این مسئول ادامه داد: در حال حاضر این شرکت با حجم ۱۴ هزار و ۴۵۷ کیلومتر شبکه توزیع، ۱۰ هزار و ۴۲۴ دستگاه پست برق با ظرفیت ۱۵۹۱ مگاولت آمپر به تعداد بیش از ۴۷۱ هزار مشترک در سراسر استان در حال فعالیت بوده و بیشترین میزان مصرفی استان در بخش تولید شامل صنعت و کشاورزی است.

علیزاده تصریح کرد: از ۲ میلیون و ۹۶ هزار قبض صادر شده تاکنون ۵۷.۱ درصد مشترکان خانگی استان خوش‌مصرف، ۲۷.۳ درصد پرمصرف و ۱۸.۸ درصد شامل ۳۵۱ هزار مشترک کم‌مصرف هستند که این مشترکان کم‌مصرف مشمول تخفیف صد درصدی می‌شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان یادآور شد: وزارت نیرو با طرح‌ریزی برنامه‌های مختلف در تلاش است تا گروه مشترکان خوش‌مصرف که کمتر از حداکثر الگوی مصرفی مشخص شده (کمتر از ۳۰۰ کیلووات ساعت در فصل تابستان و در فصل‌های دیگر کمتر از ۲۰۰ کیلووات ساعت در ماه) استفاده می‌کنند، با کاهش مصرف خود به گروه مشترکان کم‌مصرف بپیوندند.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org