زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/8/1 - مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان:

گرمخانه شهرداری زنجان به زودی اقدام به پذیرش می‌کند

مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان، از ایجاد گرمخانه شهرداری تا حدود یک ماه دیگر خبر داد و گفت: تنها مشکل، تامین اعتبار مورد نیاز برای تهیه غذا برای افراد ساکن است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سجاد خان‌مرادی با اشاره به ضرورت راه‌اندازی گرمخانه شهرداری، اظهار کرد: در سال‌های گذشته شهرداری اقدام به جمع‌آوری افراد بی‌خانمان کرده و پس از طی مراحل قانونی، این افراد تحویل مراکز نگه‌داری موقت بهزیستی می‌شد.

وی تصریح کرد: این اقدام همچنان ادامه دارد ولی شهرداری فضای دیگری را تدارک دیده است که با راه‌اندازی این مکان، افراد بی‌خانمان می‌توانند شب در این مرکز پذیرش شده و یک وعده غذای گرم دریافت کنند و صبح نیز ترخیص خواهند شد.

این مسئول با اشاره به اینکه همه امکانات برای راه‌اندازی گرمخانه شهرداری واقع در محل بهشت زهرا (س) فراهم است، افزود: مشکلی که باعث تعلل در راه‌اندازی این مرکز شده، مربوط به تامین اعتبار در راستای خرید آذوقه برای وعده شام است که با اختصاص آن بلافاصله این محل برای ارائه خدمات راه‌اندازی خواهد شد.

مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان با تاکید بر اینکه در این مرکز فقط مرد پذیرش خواهد شد، خاطرنشان کرد: زنان بی‌خانمان طبق روال گذشته تحویل بهزیستی خواهند شد. همچنین پروتکل‌های بهداشتی برای ممانعت از شیوع کرونا در این محل لحاظ می‌شود.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org