زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/7/28 -

آغاز ثبت‌نام سهمیه ۱۵ هزار واحدی زنجان در طرح جهش تولید مسکن

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: در طرح جهش تولید مسکن، ساخت سالانه ۱۵ هزار واحد مسکونی در سال پیش‌بینی شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سعید شاهین‌فر در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ثبت‌نام در طرح جهش تولید مسکن از ساعت ۱۲ امروز (۲۸ مهرماه) آغاز می‌شود و افراد فاقد مسکن که بند (ج) آن‌ها سبز است، می‌توانند با مراجعه به سامانه saman.mrud.ir نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه برای استان زنجان احداث سالانه ۱۵ هزار واحد مسکونی پیش‌بینی شده است، عنوان کرد: ساخت این تعداد مسکن در سال با همکاری بنیاد مسکن، بخش خصوصی (خود مالکی) و تعاونی‌ها انجام می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان یادآور شد: سبز بودن فرم (ج) متقاضی، متاهل یا سرپرست خانوار بودن، سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهری که متقاضی مسکن است، از شرایط متقاضیان برای طرح جهت تولید مسکن محسوب می‌شود.

این مسئول تعداد افرادی که در طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن تایید نهایی شده‌اند را بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر برشمرد و گفت: در شهر زنجان ۲۰۱ هکتار زمین برای احداث واحدهای مسکونی پیش‌بینی شده است و پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها از اجرای فونداسیون تا سقف دوم است.

شاهین‌فر خاطرنشان کرد: در دو سال گذشته یعنی طی سال‌های ۹۸ و ۹۹ به طور متوسط ۳۹۷۵ واحد مسکونی در سال از سوی بخش خصوصی در مناطق شهری ساخته شده است. /ایسنا
نظرات شما:
اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org