زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/6/7 -

اخذ مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی جهاددانشگاهی زنجان

رییس جهاددانشگاهی زنجان از اخذ مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی توسط جهاددانشگاهی استان خبر داد.
اخذ مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی جهاددانشگاهی زنجان
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی زنجان، کامران جعفری رییس جهاددانشگاهی زنجان با اشاره به برگزاری جلسه بهره برداری مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی در تاریخ دوم شهریور ماه، از اخذ مجوز این مرکز توسط جهاددانشگاهی زنجان خبر داد و گفت: نظر به ضرورت آموزش‌های مهارتی گروه پزشکی و توانمندی آموزشی جهاددانشگاهی زنجان، درخواست صدور مجوز مرکز ارسال شد که پس از انجام ارزیابی‌های لازم، مجوز تاسیس این مرکز از سوی مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران برای جهاددانشگاهی واحد استان زنجان صادر شد.

وی اظهار کرد: مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی با هدف سامان‌دهی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای نظام سلامت، استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه سلامت و ارتقای کیفیت آموزش‌های مهارتی حرفه‌ای در معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی استان راه‌اندازی شده است.

جعفری بیان کرد: این دوره‌های آموزشی مطابق قوانین و سرفصل‌هایی که از سوی مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی تدوین و تصویب شده است، برای کلیه متقاضیان و دانشجویان و متخصصین علوم پزشکی استان برگزار می‌شود و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبری ارایه خواهد شد.

رییس جهاددانشگاهی زنجان، تاکید کرد: متقاضیان و علاقهمندان جهت اطلاع از برنامه برگزاری و ثبت نام در این دوره ها می توانند به پایگاه اینترنتی معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان زنجان به نشانی http:// zanjan.jde.ir مراجعه کنند.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org