زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/5/30 -

شنبه برای زنجانی‌ها گران تمام شد/ نان رسما گران شد+ قیمت‌های جدید

زنجانی‌ها از صبح امروز نان را با قیمت جدیدی خرید کردند که بر اساس شنیده‌ها قیمت رسمی تعیین شده برای این قوت غالب مردم محسوب می‌شود.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
اگرچه هنوز خبری رسمی در خصوص افزایش قیمت نان از سوی متولیان امر از جمله استانداری‌ها و کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان کشور اعلام نشده است اما از امروز صبح نان در زنجان گران شده است.

از امروز انواع نانوایی‌ها در سطح استان اقدام به گران کردن نان‌های مورد طبخ خود کرده‌اند که در پاسخ به خبرنگار فارس در زنجان مبنی بر نحوه اعلام افزایش قیمت نان‌هایی که می‌پزند، اظهار داشتند، به علت افزایش هزینه‌ها، بالا رفتن دستمزدها و افزایش دامنه تورم ناچار به افزایش قیمت شده‌اند از سویی دیگر نیز برخی از نانوایان می‌گویند که آزاد پز هستند.

از امروز صبح قیمت نان به این شکل افزایش یافته است که نان لواش نوع یک 350 تومان، نان لواش نوع دو 400 تومان، بربری نوع یک هزار و 100 تومان، بربری نوع دو یک هزار و 500 تومان و سنگک هم یک هزار و 500 تومان شده است.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به اینکه قیمت‌های فوق تصویب شده و از فردا قابل اجراست، اضافه کرد: ابلاغیه به نانوایی‌ها ارسال شده است.

سید محمود موسوی در ارتباط با گران شدن نان از روز شنبه به جای یکشنبه نیز گفت: برخی طبق پیامک قبلی اقدام به گرانی کرده‌اند اما رسما وقانونا از فردا قیمت‌ها گران خواهد شد.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org