زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/5/27 -

زنجان در مسابقات قهرمانی ورزش سه‌گانه کشور صاحب چهار نشان شد

دبیر هیات ورزش ترای اتلون "سه گانه" استان زنجان گفت: زنجان در رقابت های قهرمانی ورزش سه گانه "شنا، دوچرخه و دو" کشور به یک نشان طلا، ۲ نقره و یک برنز دست یافت.
زنجان در مسابقات قهرمانی ورزش سه‌گانه کشور صاحب چهار نشان شد
رسول مشهدلو افزود: در این مسابقات که در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان و با رعایت دقیق و کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در شهرستان شبستر از توابع استان آذربایجان شرقی /تبریز/ برگزار شد تیم‌های نونهالان و جوانان زنجان به مقام نخست دست یافتند و تیم نوجوانان نیز دوم شد. 

وی با بیان اینکه امیر رضا بیات، سینا جوادنیا، ماهان باقری و معین قاسمیان در رده نونهالان، مهدی شافعیان، ابراهیم قاسمیان و مهدی آقایی در رده نوجوانان و پوریا شامی، مهدی انصاری و آرتین نصیری در رده جوانان، ورزشکاران اعزامی زنجان به این رقابت ها بودند، اظهار داشت: در مجموع زنجان در رده سنی نونهالان به یک نشان نقره، در رده نوجوانان به یک نشان طلا و در رده جوانان نیز به یک نقره و یک برنز رسید.

مشهدلو با بیان اینکه در رده سنی نونهالان نشان نقره از سوی معین قاسمیان، در رده سنی نوجوانان نشان طلا توسط مهدی آقایی و در رده سنی جوانان نیز نشان نقره و برنز به ترتیب از سوی پوریا شامی و مهدی انصاری کسب شد، افزود: این ۱۰ ورزشکار زنجانی حاضر در این پیکارها به ترتیب از سوی کیوان سائلی و علی مشهدلو به عنوان مربی و سرپرست هدایت و همراهی می شدند.

دبیر هیات ورزش سه گانه استان زنجان گفت: مسابقات رده سنی نونهالان شامل ۲۰۰ متر شنا، ۲/۵ کیلومتر دوچرخه و یک هزار و ۲۵۰ متر دو، نوجوانان به مسافت ۴۰۰ متر شنا، ۵ کیلومتر دوچرخه و ۲/۵ کیلومتر دو و جوانان نیز شامل ۷۵۰ متر شنا، ۱۰ کیلومتر دوچرخه و ۵ کیلومتر دو بود.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org