زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/5/24 - رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان زنجان خبرداد:

اشتغال ۷۰ درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های علمی -کاربردی

واحدپور با اشاره به متغییر بودن اشتغال خروجی دانشگاه های علمی - کاربردی، گفت: ۷۰ درصد دانشجویان فارغ التحصیل شاغل هستند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان زنجان، با حضور دکتر مرتضی واحدپور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان زنجان و جمعی از خبرگزاری های استانی، نشست خبری با اصحاب رسانه برگزار شد.

 رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم با بیان اینکه هم‌اکنون 2760 دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند، در خصوص پذیرش مهر ماه سال 1400 و فعالیت‌های این دانشگاه در ترم جدید گفت: پذیرش دوره کاردانی از 24 مرداد ماه آغاز شده و تا 31 مرداد ادامه دارد. 

همچنین پذیرش دوره کارشناسی نیز به صورت همزمان انجام خواهد شد وی اظهار داشت 12 کد رشته محل جدید به کد رشته محل‌ های پذیرش این ترم اضافه شده است. واحدپور ادامه داد: در سال 1400، 53 رشته در مقطع کاردانی و 37 رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرش خواهند داشت که در چهار گروه صنعت، کشاورزی، خدمات، مدیریت، فرهنگ و هنر و در 8 مرکز انجام خواهد شد و در کل 90 کد رشته محل پذیرش وجود خواهد داشت. 

دکتر مرتضی واحدپور اظهار داشت کلاس های دانشگاه علمی کاربردی در ترم آتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد مگر اینکه وضعیت کرونایی کشور این اجازه را ندهد. 

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص دوره های ارشد نیز گفت: برگزاری دوره های کارشناسی ارشد در حیطه ماموریت های این دانشگاه نیست و فعالیت های دانشگاه در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ادامه خواهد داشت. 
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org